lego

Brickit pomoże zbudować Ci coś z niczego! Aplikacja podbija internet!

Budowanie z klocków LEGO może być bardzo relaksujące. Schodki zaczynają się wtedy, kiedy klocki są pomieszane, a my nie wiemy, gdzie podzialiśmy instrukcję. Nic nie szkodzi, ponieważ aplikacja Brickit pomoże nam zbudować dowolną budowlę!

Aplikacja Brickit podbija internet!

Każdy z nas posiada w domu, chociaż kilka klocków LEGO. Mogą należeć do nas lub do naszych pociech. Budowanie rzeczy z plastikowych bloczków wpływa na kreatywność, jednak są momenty, w których nie jesteśmy w stanie nic wymyślić. Wtedy z pomocą przychodzi aplikacja mobilna Brickit! Jej działanie jest bardzo proste, a efekty mogą być piorunujące!

Przeczytaj także: Jesteś fanem klocków LEGO? Producent przygotował coś dla Ciebie!

Warto jednak dodać, że aplikacja dostępna jest w tej chwili wyłącznie na urządzeniach mobilnych pracujących na systemie Apple iOS, jednak już niedługo trafi ona na smartfony i tablety, które korzystają z systemu Google Android.

brickit
Aplikacja Brickit pomoże w tworzeniu budowli ze stosu klocków LEGO.

Jak skorzystać z aplikacji?

Obsługa aplikacji Brickit jest bardzo prosta i przyjemna! Wystarczy, że ściągniemy ją na nasz smartfon, następnie na podłodze wysypiemy klocki LEGO. Po otwarciu aplikacji obiektyw aparatu smartfona musimy skierować na kupkę klocków znajdujących się na podłodze. Aplikacja przeanalizuje i zeskanuje leżące na podłodze klocki LEGO i podpowie nam, co możemy z nich zbudować. Zobaczcie, jak to działa!