105
Views

CDA to serwis, na którym umieszczane są treści wideo. Wersja Premium serwisu jest niezwykle popularna wśród polskich użytkowników. Jak mówią najnowsze informacje rusza nowa platforma o nazwie CDA TV, która umożliwi streamowanie telewizji!

CDA startuje z nową platformą

Popularność serwisu CDA Premium sprawiła, że właściciele serwisu postanowili uruchomić kolejną platformę. CDA TV pozwoli na streamowanie popularnych kanałów telewizyjnych na swoich urządzeniach. Nowa platforma będzie oferowała oglądanie kanałów telewizyjnych w bardzo przyzwoitej jakości. Plany właściciel CDA sięgają jednak dalej i z czasem będą oni chcieli zaoferować jakość streamingu w rozdzielczości 4K.

Przeczytaj także: Netflix zmienia ceny abonamentu w Polsce!

Nowa platforma CDA TV zostanie uruchomiona już 9 sierpnia 2021 roku. Oferta będzie obejmować trzy pakiety: Powszechny, Start oraz Podstawowy. Okazuje się jednak, że dostęp do nowej platformy, będę mieli jedynie użytkownicy opłacający abonament CDA Premium. Usługa będzie dostępna zarówno na komputerach, urządzeniach mobilnych, jak i na telewizorach SmartTV.

Co zaoferują poszczególne pakiety CDA TV?

Tak jak już wspomniałem, pakietów na CDA TV będzie trzy. Pierwszym z nich jest pakiet Powszechny, w którego skład wchodzą najpopularniejsze programy telewizyjne (m.in. Polsat, TVP 1, TVP 2). Pakiet ten będzie dostępny bez dodatkowych opłat.

Pakiet Start będzie kosztował 4 złote miesięcznie i będzie oferował 30 kanałów, w których znajdą się kanały podstawowe, a także dodatkowe (m.in. Kino Polska czy Stopklatka). Na początku będzie dostępny oczywiście 14-dniowy okres próbny.

Najbardziej rozwiniętym pakietem na tę chwilę będzie Pakiet Podstawowy, w którego skład będzie wchodziło 90 kanałów. Jego cena będzie wynosić 30 złotych miesięcznie i użytkownik zyska dostęp do takich kanałów jak pakiet filmowy Fimbox, History czy BBC. Warto jednak podkreślić, że w tym przypadku CDA nie umożliwiło darmowego okresu próbnego. Z usług platformy CDA TV będzie można zrezygnować w każdym momencie. Jak możemy przeczytać na stronie CDA, serwis będzie dostępny na obrębie wszystkich krajów Unii Europejskiej.

CDA TV
Lista programów pakietu podstawowego.
Tagi:
· ·
Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.