Chcesz kupić składany smartfon? Poczekaj na tą premierę
97
Views

Ostatnia prezentacja Cloud 11 w wykonaniu marki Oneplus potwierdziła, że w tym roku możemy zobaczyć na rynku nowy składany smartfon, a nawet dwa.

Składany smartfon zostanie wydany przez kolejną firmę

Chcesz kupić składany smartfon? Poczekaj na tą premierę
oChcesz kupić składany smartfon? Poczekaj na tą premierę. Źródło: komputer świat

OnePlus dopiero co oficjalnie pokazał światu OnePlus 11, Buds Pro 2 oraz OnePlus Pad, a już zapowiedział co szykuje dla nas jeszcze w tym roku. Nie dowiedzieliśmy się niczego konkretnego poza tym, że będą to dwa składane smartfony.

Składane smartfony, który już znamy?

Chcesz kupić składany smartfon? Poczekaj na tą premierę
Chcesz kupić składany smartfon? Poczekaj na tą premierę. Źródło: gagadget

Niektórzy uważają, że nadchodzące urządzenia będą oparte na tym co już znamy, czyli na telefonach marki Oppo, a mianowicie Find N2 oraz N2 Flip. Jeśli rzeczywiście by tak było to zdecydowanie byłaby by to lepsza propozycja od smartfonów marki Samsung szczególnie pod katem maskowania zagięcia na środku ekranu. Powinniśmy także spodziewać się wysokiej wydajności, bo jak można zauważyć to smartfony OnePlus są zdecydowanie nastawione na flagowe, wysokowydajnościowe modele. Możliwe zatem, że ich główną jednostką napędową byłby Snapdragon 8 Gen 2.

Sprawdź również: Aplikacje pełne trojanów w Google Play. Usuń je jak najszybciej!

Źródło: OnePlus

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.