106
Views

Kolejny tytuł, który w przeszłości dostępny był na komputerach PC i konsolach, wkrótce może trafić na urządzenia mobilne. Mowa tutaj o serii Desitny. Bungie ma współpracować z chińskim gigantem NetEase.

Desitny trafi na urządzenia mobilne?

Bungie oficjalnie zakończyło serię Destiny i kolejne części tego FPSa nie wychodzą już na komputery PC i konsole. Okazuje się jednak, że tytuł ten wkrótce może trafić na urządzenia mobilne. Serwis The Game Post dostrzegł kilka ciekawych informacji w serwisie LinkedIn, a konkretnie we wpisie jednego z pracowników NetEase Games.

Przeczytaj także: Nowe GTA trafiło do kosza, a z nim projekt Red Dead Redeption

We wpisie pracownika chińskiego giganta możemy przeczytać, że NetEase Games współpracuje razem z Bunige nad “niezapowiedzianą grą mobilną FPS”. Od razu pojawiły się sugestie, że tytułem tym miałoby być Desitiny. The Game Post dotarło również do źródła rzekomo wiedzącego “co nie co” na temat planów chińskiej firmy.

Gra powtórzy sukces Diablo Immortal?

Według The Game Post, gra znajduje się już w produkcji od dwóch lat. Warto jednak podkreślić, że nowe Destiny ma być tytułem, które w żaden sposób nie będzie połączone z popularną “dwójką”, która dostępna była na komputery PC oraz konsole. Oczywiście żadne z tych informacji nie zostało potwierdzone przez oficjalne źródło, dlatego też trzeba brać je z przymrużeniem oka.

destiny 2 bungie
Destiny trafi na urządzenia mobilne?

Czy mobilne Destiny odniesie sukces? Diablo Immortal stało się prawdziwym hitem, jednak mikrotransakcje sprawiły, że gra z czasem zaczęła zyskiwać więcej negatywnych niż pozytywnych opinii. Nie ma informacji na temat tego, kiedy wspólny projekt Bungie i NetEase Games trafi do graczy.

Źródło: The Game Post

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.