Discord pozwala na połączenie konta z PS. Aplikacja w drodze?

Posiadacze konsol PlayStation od lat czekają na aplikację Discord na swoje urządzenia. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, ponieważ komunikator od dziś pozwala na połączenie profili z kontem z konsol Sony.

Połącz komunikator z profilem z PSN

Discord to niezwykle popularny komunikator wśród graczy. Niestety, użytkownicy konsol PlayStation 4 i 5 nie mogą z niego jeszcze korzystać. Kilka miesięcy temu Sony zapowiedziało, że pracuje nad wprowadzeniem komunikatora do swojego systemu, jednak kiedy to dokładnie nastąpi, tego nie wiemy.

Przeczytaj także: Na rynku nie ma PlayStation 5, dlatego Sony będzie produkować… PS4!

Zdaje się, że prace zmierzają w dobrą stronę, ponieważ użytkownicy Discorda dostali możliwość połączenia swojego konta z profilem na PlayStation Network. Połączenie konta z profilem da nam wgląd na to, w co grają nasi znajomi na konsolach japońskiego giganta. Całość działa także w drugą stronę.

Discord otwiera się na posiadaczy konsol Sony

Discord coraz bardziej otwiera się na graczy PlayStation. Po połączeniu konta na komunikatorze z profilem na PlayStation Network. Opcja pozwoli także na ustawienie nicku z PSN na komunikatorze, dzięki czemu znajomi zdecydowanie szybciej nas odnajdą.

Oba konta można połączyć z poziomu aplikacji komunikatora. Nie dla wszystkich opcja ta może być dostępna, dlatego też trzeba uzbroić się w cierpliwość. Wygląda na to, że aplikacja Discord na konsole PlayStation jest coraz bliżej.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

UOKiK wygrywa w sądzie z właścicielem sieci Biedronka

Sąd podtrzymał decyzję UOKiK odnośnie kary 115 milionów złotych...

Jerzy Brzęczek został zwolniony z Wisły Kraków!

Wisła Kraków w poprzednim sezonie spadła do I Ligi...

Ile czasu potrzeba by schudnąć?

Szczególnie w okolicach Nowego Roku w naszych głowach pojawia...

Jeremy Sochan zadebiutował w NBA! Zobaczcie, jak sobie poradził!

Jeremy Sochan zadebiutował w lidze NBA! Polak rozegrał dziś...

Rosjanie lecą na Księżyc! Wiemy nawet kiedy!

Lądowań na naturalnym ziemskim satelicie w przyszłych latach może...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj