Discord pozwala na połączenie konta z PS. Aplikacja w drodze?

Posiadacze konsol PlayStation od lat czekają na aplikację Discord na swoje urządzenia. Wszystko zmierza w dobrym kierunku, ponieważ komunikator od dziś pozwala na połączenie profili z kontem z konsol Sony.

Połącz komunikator z profilem z PSN

Discord to niezwykle popularny komunikator wśród graczy. Niestety, użytkownicy konsol PlayStation 4 i 5 nie mogą z niego jeszcze korzystać. Kilka miesięcy temu Sony zapowiedziało, że pracuje nad wprowadzeniem komunikatora do swojego systemu, jednak kiedy to dokładnie nastąpi, tego nie wiemy.

Przeczytaj także: Na rynku nie ma PlayStation 5, dlatego Sony będzie produkować… PS4!

Reklama

Zdaje się, że prace zmierzają w dobrą stronę, ponieważ użytkownicy Discorda dostali możliwość połączenia swojego konta z profilem na PlayStation Network. Połączenie konta z profilem da nam wgląd na to, w co grają nasi znajomi na konsolach japońskiego giganta. Całość działa także w drugą stronę.

Discord otwiera się na posiadaczy konsol Sony

Discord coraz bardziej otwiera się na graczy PlayStation. Po połączeniu konta na komunikatorze z profilem na PlayStation Network. Opcja pozwoli także na ustawienie nicku z PSN na komunikatorze, dzięki czemu znajomi zdecydowanie szybciej nas odnajdą.

Oba konta można połączyć z poziomu aplikacji komunikatora. Nie dla wszystkich opcja ta może być dostępna, dlatego też trzeba uzbroić się w cierpliwość. Wygląda na to, że aplikacja Discord na konsole PlayStation jest coraz bliżej.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama