Site icon MenWorld.pl

Elektryczna hulajnoga FIAT 500X F12 dostępna w sprzedaży

Trzy lata temu testowałem Fiata 500 w odmianie “x”. Bardzo przyjemne auto, chyba najfajniejsza wersja “pięćsetki”. Przynajmniej dla mnie. W dzisiejszym newsie pojawia się nie samochód, a elektryczna hulajnoga FIAT 500X, którą producent wyposażył w 12-calowe koła.

Prezentowany model to idealna pozycja dla kogoś, kto chce pokonywać długie dystanse. To za sprawą wspomnianych dużych, pompowanych kół oraz akumulator o pojemności 15Ah. W praktyce ma to pozwolić na pokonanie nawet 55 kilometrów. Nowa, elektryczna hulajnoga FIAT 500X, model F12 jest już dostępna w sprzedaży między innymi w Media Expert oraz w Euro RTV AGD.

Elektryczna hulajnoga FIAT 500X F12 dostępna w sprzedaży
Elektryczna hulajnoga FIAT 500X F12 dostępna w sprzedaży

Elektryczna hulajnoga FIAT 500X

Nowoczesny, zintegrowany z reduktorem silnik o mocy 250W pozwala na rozwinięcie prędkości do 25 km/h. W sumie, czytając o reduktorze pomyślałem, że Terenwizja powinna sprawdzić tego FIATA 500X w wersji… hulajnogowej. Tak czy inaczej, prezentowany model wyróżnia się dużym momentem obrotowym na poziomie 37 Nm. To naprawdę dużo jak na taki środek transportu, bowiem w przypadku konkurencji, zazwyczaj mówimy o około 18 Nm.

Akumulator o pojemności 15Ah ładuje się dziesięć godzin. Naładowany do pełna pozwala na przejechanie bardzo długiego dystansu, do 55 kilometrów. “Smutne grubaski”, o ile nie przekraczają 120 kilogramów mogą śmiało “wsiadać” na ten sprzęt. Dodam jeszcze, że sama hulajnoga waży 20 kilogramów.

Zagłębiając się w specyfikację możemy również wyczytać, że elektryczna hulajnoga FIAT 500X wyposażona zostałą w hamulce tarczowe – zarówno z przodu jak i z tyłu. Jest też pełne oświetlenie oraz sygnalizacja hamowania. Na koniec cena – wynosi 2499 zł. Poniżej znajdziecie linki do sklepów, gdzie możecie ją kupić.

https://www.mediaexpert.pl/sport-i-rekreacja/hulajnogi-elektryczne/hulajnoga-elektryczna-fiat-f500-f12k-czarna

https://www.euro.com.pl/pojazdy-elektryczne/fiat-hulajnoga-elektryczna-fiat-f12k-black.bhtml

Specyfikacja techniczna

Exit mobile version