146
Views

Już za miesiąc, 22 grudnia będziemy mogli obejrzeć kolejny sezon serialu “Emily w Paryżu”. Zapowiada się kolejna dawka dobrej rozrywki. Wszyscy fani na pewno nie mogą doczekać się grudniowego wieczoru, kiedy włączą Netflixa i będą mogli dalej śledzić losy Emily.

O czym jest serial “Emily w Paryżu”?

Serial opowiada różne przygody dwudziestoparoletniej dziewczyny, która otrzymała swoja wymarzoną pracę w Paryżu. Przeprowadza się ze swojego miasta – Chicago, do stolicy Francji. W pewnym momencie jej firma przejmuje luksusową agencję marketingową. Dostaje zadanie opracowania odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Życie Emily nie opiera się oczywiście jedynie na pracy. Nawiązuje nowe przyjaźnie, a także próbuje odnaleźć swoją miłość.

Drugi Sezon “Emily w Paryżu”. Czym Netflix nas zaskoczy?

"Emily w Paryżu" - premiera 2 sezonu już za miesiąc
Premiera drugiego sezonu już za miesiąc!

Zadomowiona w Paryżu Emily nie ma już problemów z poruszaniem się po mieście, ale wciąż zmaga się z dziwactwami francuskiego życia. Po wpadce z miłosnym trójkątem — ze swoją sąsiadką i pierwszą prawdziwą francuską przyjaciółką — postanawia skupić się na pracy, która z dnia na dzień robi się coraz bardziej skomplikowana. Na lekcjach francuskiego poznaje ekspata, który ją denerwuje i jednocześnie intryguje.

Zwiastun serialu

Sezon wyreżyserował Andrew Fleming, a scenariusz napisał nie kto inny jak Darren Star. Jest to wielokrotnie nagradzany twórca i showrunner. W rolę Emily wcieli się Lily Collins, znana z takich produkcji jak “Królewna Śnieżka”.

Wszystkich serdecznie zapraszam na kolejną dawkę emocji już za miesiąc. Jeżeli nie mieliście jeszcze czasu, aby obejrzeć pierwszy sezon, to jest to idealna okazja, aby zdążyć do 22 grudnia. Szczególnie polecam serial parom. Sporo humoru oraz miłości to coś, co lubią wasze wybranki serca. Sugerując “Emily w Paryżu” zapunktujecie, zapewniam!

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii film. Być może zainteresuje Cię nasza recenzja serialu Squid Game? Gorąco zachęcamy do jej lektury!

Kategoria artykułu
Film

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.