88
Views

Całkiem przypadkiem poznaliśmy kilku zawodników, którzy wezmą udział podczas Fame MMA 17. Kto by pomyślał, że walki freak fightowe staną się tak popularne. A jednak, nadchodzi kolejna gala tego typu, a więc pojawiają się informacje, przecieki i plotki związane z organizacją należącą między innymi do Wojtka Goli oraz Michała Boxdel Barona.

30 czerwca 2018 w Koszalinie odbyła się pierwsza gala Fame MMA. Kto by pomyślał, że federacja rozkręci się tak mocno, że wiadomości o niej pojawiają się na szanowanym portalu mma.pl, który to przecież zajmuje się sztukami walki, w których biorą udział zawodowcy. Nadchodzi Fame MMA 17. Dowiedzieliśmy się, kto będzie walczył na nadchodzącej gali, która odbędzie się w Tauron Arena Kraków w przyszłym roku.

FAME MMA 13 - podsumowanie. Jak przebiegały walki?
Fame MMA 17: przypadkowo poznaliśmy nowe nazwiska

Fame MMA 17 – karta walk

Oczywiście, na pełną kartę walk musimy jeszcze poczekać, jednak pojawiają się pewne przecieki, które mówią o tym, kto będzie walczył podczas nadchodzącej gali. Przede wszystkim, w walce o pas mistrzowski Famę MMA w kategorii średniej zobaczymy pojedynek:

  • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Arkadiusz Tańcula

Wiadomo też o kolejnej walce, która ma odbyć się podczas Fame MMA 17. Popularny influencer, który budzi wśród polskich odbiorców mieszane odczucia – Ferrari, ma walczyć z polskim bokserem wagi super piórkowej. Mowa o walce:

  • Amadeusz “Ferrari” Roślin – Kamil Łaszczyk

Pierwszy z nich znany jest w kręgu internautów jako bardzo kontrowersyjna osoba, która budzi skrajne emocje. Drugi z kolei to polski bokser w kategorii super piórkowej, który stoczył 29 walk zawodowych. Co ciekawe, może pochwalić się aż dziesięcioma nokautami. Ostatni raz Kamil walczył dwa lata temu podczas MB Boxing Night 7. Gala ta odbyła się w Arłamowie, gdzie Łaszczyk pokonał Piotra Gudela przed czasem.

Warto przypomnieć o tym, że pomiędzy Kamilem Łaszczykiem, a Amadeuszem Roślin jest konflikt. Bokser zawodowy poinformował jakiś czas temu podczas wywiadu dla Przeglądu Sportowego, że pomimo różnicy wagi mógłby nie tylko pokonać, ale również ośmieszyć “Ferrariego”.

Fame MMA 17: przypadkowo poznaliśmy nowe nazwiska
Fame MMA 17: przypadkowo poznaliśmy nowe nazwiska
Tagi:
Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.