Site icon MenWorld.pl

FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz

FIFA 23 na PC może nie należy do wybitnie udanych tytułów. Zapewne przez to też nie przygotowałem jeszcze jej recenzji – po prostu ta gra nie do końca mnie urzekła. Tak czy inaczej, istnieją dwie opcje, aby zdobyć ją w bardzo atrakcyjnej cenie. Takiej, przy której już faktycznie można rozważyć jej zakup.

Zacznę od tego, że posiadacze PS4, Xbox One oraz PC mogą „zdobyć” najnowszą odsłonę gry FIFA za 159 złotych. Posiadacze PS5 i Xbox Series S / X muszą niestety dołożyć nieco więcej pieniędzy, bowiem tytuł ten kosztuje na te konsole 199 zł. Mowa o promocji, którą „oferuje” RTV Euro AGD. Jest jednak jeszcze jedna opcja aby zdobyć FIFA 23 na PC za niższą kwotę, a mianowicie za 103 zł. Co trzeba zrobić aby kupić ją w tej cenie?

FIFA 23
FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz

Świetna cena za FIFA 23 na PC

Wszystko za sprawą odnalezionej okazji przez użytkownika portalu Pepper.pl. Wykorzystując VPN, który „udaje”, że jesteśmy w Turcji, możemy zdobyć grę FIFA 23 na PC za 103 zł, a dokładnie za 419,99 TL. Temat jest bardzo prosty.

Reklama

Włączamy dowolną aplikację VPN. Musimy ustawić Turcję jako kraj, w którym „aktualnie się znajdujemy”. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w turecką podstronę EA – FIFA 23. I tutaj uwaga, jeśli cena będzie podawana w złotówkach, wyłączcie przeglądarkę i spróbujcie jeszcze raz, aby pojawiła się kwota 419,99 TL.

Na koniec wybieramy platformę oraz płacimy i możemy cieszyć się grą. A tak szczerze to będziecie sobie podnosili ciśnienie za każdym razem, gdy uruchomicie Ultimate Team. Powodzenia!

FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz
FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz
Exit mobile version