liga konferencji europy; Oto potencjalni rywale. Z kim zagra Lech, Legia i Piast?
151
Views

Lech Poznań zagra dziś we Florencji i będzie walczył o awans do półfinału Ligi Konferencji Europy. Zadanie będzie arcytrudne, ponieważ pierwsze spotkanie przy Bułgarskiej zakończyło się wynikiem 1-4. Gdzie oglądać mecz Fiorentina vs Lech? O której początek spotkania.

Czy Lech dokona niemożliwego?

Pierwsze spotkanie Lecha Poznań z Fiorentiną w ramach ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy zakończyło się deklasacją polskiego klubu. W pierwszej połowie Kolejorz stracił dwie kuriozalne bramki, które tak naprawdę nie powinny wpaść. Niestety, w obu tych przypadkach szczęście sprzyjało gospodarzom.

Przeczytaj także: Zidane wróci? Otrzymał gigantyczną ofertę!

Potencjalni rywale Lecha w 1:8 finału LKE. Kiedy losowanie?; Fiorentina vs Lech. Kolejorz nad przepaścią. Będzie cud?
Czy Mikael Ishak i Lech Poznań dokonają cudu? Fot. Twitter @LechPoznan

Co prawda Lechowi udało się odpowiedzieć na pierwszą bramkę Włochów, jednak w późniejszych minutach meczu widać było różnicę klas pomiędzy dwoma klubami. Mecz ostatecznie skończył się wynikiem 1-4 i Kolejorz do Włoch jedzie wykonać zadanie, które wydaje się po prostu niemożliwe. O której początek meczu Fiorentina vs Lech Poznań i gdzie je oglądać?

Fiorentina vs Lech. Gdzie oglądać spotkanie?

Wydaje się, że para Fiorentina vs Lech ma już swojego zwycięzcę, jednak futbol jest nieprzewidywalny. Strzelenie jednak czterech bramek i niestracenie żadnej jest zadaniem niemożliwym, zwłaszcza jeśli mówimy w kontekście walki z lepszą drużyną, która do tego wszystkiego gra na swoim stadionie. Lech Poznań i tak napisał wielki kawał polskiego futbolu w tej edycji LKE.

Gdzie oglądać mecz Fiorentina vs Lech Poznań? Spotkanie rozpocznie się o 18:45 i będzie transmitowane jedynie na platformie ViaPlay.

Fiorentina vs Lech. Kolejorz nad przepaścią. Będzie cud?
Fiorentina vs Lech. Kolejorz nad przepaścią. Będzie cud? Źródło: Twitter @LechPoznan

Źródło: opr. wł./ViaPlay/ Zdjęcia: Twitter @LechPoznan/LKE

Kategoria artykułu
Rozrywka · Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.