Connect
To Top

Game Jam Rzeszów 2019 rusza lada moment!

Już za niespełna dwa tygodnie programiści, młodzi twórcy gier, informatycy, graficy i ludzie związani z branżą, będą mieli okazję zmierzyć swoje siły podczas kolejnej edycji Game Jam Rzeszów 2019. Game Jam to połączenie pasji i ogromnej dawki improwizacji. Dlaczego? Ponieważ właśnie tego potrzeba, aby w 24 godziny stworzyć coś naprawdę dobrego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 października w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Game Jam Rzeszów 2019 już niebawem!

Reguły wydarzenia pozostają niezmienne. Grupy programistów mają 24 godziny na pracę w pocie czoła, aby końcowym efektem był prototyp gry, który zachwyci jury. Cel? Po pierwsze – atrakcyjne nagrody. Za zdobycie pierwszego miejsca uczestnicy otrzymają 5000 zł, za drugie miejsce 2000 zł, zaś za trzecie – 500 zł. Po drugie – możliwość zaprezentowania siebie, swoich umiejętności i twórczości przed partnerami i inwestorami wydarzenia. W tym roku mierzymy naprawdę wysoko. Dlaczego warto odwiedzić Game Jam Rzeszów 2019?

 

 

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.