104
Views

Premiera Google Pixel 6 odbędzie się jesienią tego roku. Smartfon trafi na rynek z preinstalowanym systemem Android 12. Okazuje sie, że smartfon będzie oferował rozwiązanie, którego brakuje flagowcom konkurencji.

Google Pixel 6 w bazowej wersji będzie oferował ciekawe rozwiązanie

Podczas corocznej konferencji Google I/O 2021, oprócz tego, że dowiedzieliśmy się o innowacjach w nowej wersji systemu Android, w sieci pojawiły się ciekawe informacje na temat nadchodzącego smartfona giganta, Google Pixel 6. Smartfon dostępny będzie w dwóch wersjach – podstawowej oraz Pro. W mocniejszym wariancie znajdziemy w dodatkowy obiektyw. Mniejsza wersja będzie posiadać jednak w bardzo ważne i innowacyjne rozwiązanie.

Przeczytaj także: Smartfony Google Pixel 6 przejdą sporą metamorfozę!

Google Pixel 6 w podstawowej wersji będzie posiadał przednią kamerę umieszczoną w ekranie. Jest to rozwiązanie, które nie jest jeszcze zbytnio powszednie u konkurencji. Sam smartfon będzie prezentował się ciekawie. Producent prawdopodobnie postawi na ciekawie prezentującą się wyspę aparatów, która z pewnością wyróżnia się na tle innych smartfonów.

google pixel 6
Producent umieści przednią kamerę pod ekranem!

Czego możemy spodziewać się po nowych smartfonach giganta?

Nadchodzący model Pixel 6 będzie posiadał dwa obiektywy – standardowy i szerokokątny. Wersja Pro będzie wyposażona w obiektyw peryskopowy, którego oczywiście zabraknie w mniejszym wariancie. Ten będzie wykorzystywał zoom cyfrowy. Z przodu z koli znajdziemy płaski ekran o przekątnej 6,4-cala, z czytnikiem linii papilarnych znajdujących się właśnie pod wyświetlaczem.

google pixel 6
Pixel 6 będzie wyposażony w podwójny aparat.

Na pokładzie znajdziemy także głośniki stereo. Największą jednak innowacją będzie wykorzystanie autorskiego procesora Google, który ma konkurować z układami Apple A15, Qualcomm Snapdragon 888 5G czy układem Samsunga – Exyno 2100.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.