Site icon MenWorld.pl

Google Pixel Watch na przecieku. To będzie ciekawy gracz na rynku?

Gigant z Mountain View posiada w swojej ofercie smartfony. Wkrótce telefony zostaną uzupełnione urządzeniem wearable. Google Pixel Watch to smartwatch, który ma trafić do sprzedaży w ciągu kilku miesięcy. W sieci pojawiły się kolejne przecieki na jego temat.

Google Pixel Watch na kolejnych przeciekach

O tym, że Google planuje wprowadzić na rynek swój smartwatch, mówi się już od kilku lat. Teraz jednak te plotki nabrały na znaczeniu, ponieważ w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat Pixel Watch. Smartwatch amerykańskiego producenta miałby uzupełnić gamę smartfonów z serii Pixel.

Przeczytaj także: Google Pixel 6 Pro odrzuca połączenia za użytkowników. Kolejnym problem!

Reklama

Evan Blass oraz 91Mobiles dali nam nowe przecieki w sprawie smartwatcha Google Pixel Watch. W sieci pojawiły się nowe rendery nadchodzącego urządzenia, które potwierdzają, że zegarek będzie posiadał okrągłę obudowę oraz „koronkę” umieszczoną na prawej krawędzi urządzenia. Dostaliśmy także ważną informację odnoszącą się do funkcjonalności nadchodzącego smartwatcha.

Premiera już wkrótce

Jak się bowiem okazuje, Google Pixel Watch będzie zintegrowany z FitBit. Google, który w poprzednim roku zdecydował się na zakup tej firmy i w końcu będziemy mogli zobaczyć większą funkcjonalność w urządzeniach giganta z Mountain View. Sam zegarek będzie pracował na systemie operacyjnym WearOS 3.1.

google pixel watch

Rendery, które pojawiły się w sieci, oparte są na wcześniejszych informacjach. Kiedy Google Pixel Watch zadebiutuje na rynku? Sugeruje się, że premiera urządzenia odbędzie się 11-12 maja 2022 roku podczas konferencji I/O. Jak widać, na debiut nowego urządzenia w ofercie amerykańskiego giganta nie będziemy musieli długo czekać.

Źródło: 91Mobiles

Exit mobile version