113
Views

Smartfony Google Pixel 6 Pro od początku sprawiają swoim właścicielom sporo problemów. Tym razem najmocniejszy smartfon giganta z Mountain View decyduje za właściciela czy odebrać połączenie, czy je odrzucić! 

Smartfony Google Pixel 6 znowu mają błąd

Google Pixel 6 Pro zadebiutował w zeszłym roku i od tamtego czasu co chwila słyszymy o problemach generowanych przez to urządzenie. Swego czasu pisaliśmy o tym, że użytkownicy skarżyli się na wydłużony czas działania czytnika linii papilarnych. Google zasłaniało się nowymi funkcjami zabezpieczającymi, przez które weryfikacja użytkownika może potrwać troszkę dłużej. Niestety, często efektem tego błędu było brak możliwości odblokowania urządzenia. 

Przeczytaj także: Uszkodzone PlayStation powodem ewakuacji bostońskiego lotniska!

To nie wszystko, ponieważ flagowce Google miewały także problemy z przegrzewającą się baterią. Gigant z Mountain View na bieżąco starał się rozwiązywać problemy, jednak z czasem pojawiało się ich coraz więcej. Jaka jest najnowsza z nich? Google Pixel 6 Pro decyduje za właściciela o odrzuceniu połączenia! 

google pixel 6 pro
Google Pixel 6 Pro odrzuca połączenia za użytkowników. Kolejnym problem!

Smartfon wie lepiej które połączenia odrzucać

Pół roku po premierze Google Pixel 6 Pro dalej sprawa problemy, a o nowych objawach słyszymy również teraz. Okazuje się, że smartfony po prostu nie odbierają poszczególnych połączeń głosowych. Ba, nawet nie informują użytkownika o tym, że ktokolwiek dzwonił! 

Urządzenia zostały wyposażone w funkcję ograniczenia dostępności kontaktów i przychodzących połączeń, ale nawet jeśli te funkcje są wyłączone, to Google Pixel 6 Pro i tak automatycznie odrzuca połączenia. Jest to niezwykle frustrujące, zwłaszcza wtedy, kiedy urządzenie nie daje nawet znać, że ktoś próbował się do nas dodzwonić! Przywrócenie ustawień fabrycznych wydaje się jedynym wyjściem dla właścicieli smartfonów. Nie ma jednak pewności, czy to przyniesie rozwiązanie tego problemu. 

Źródło: News18

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.