Google Pixel 6 Pro odrzuca połączenia za użytkowników. Kolejnym problem!

Smartfony Google Pixel 6 Pro od początku sprawiają swoim właścicielom sporo problemów. Tym razem najmocniejszy smartfon giganta z Mountain View decyduje za właściciela czy odebrać połączenie, czy je odrzucić! 

Smartfony Google Pixel 6 znowu mają błąd

Google Pixel 6 Pro zadebiutował w zeszłym roku i od tamtego czasu co chwila słyszymy o problemach generowanych przez to urządzenie. Swego czasu pisaliśmy o tym, że użytkownicy skarżyli się na wydłużony czas działania czytnika linii papilarnych. Google zasłaniało się nowymi funkcjami zabezpieczającymi, przez które weryfikacja użytkownika może potrwać troszkę dłużej. Niestety, często efektem tego błędu było brak możliwości odblokowania urządzenia. 

Przeczytaj także: Uszkodzone PlayStation powodem ewakuacji bostońskiego lotniska!

To nie wszystko, ponieważ flagowce Google miewały także problemy z przegrzewającą się baterią. Gigant z Mountain View na bieżąco starał się rozwiązywać problemy, jednak z czasem pojawiało się ich coraz więcej. Jaka jest najnowsza z nich? Google Pixel 6 Pro decyduje za właściciela o odrzuceniu połączenia! 

google pixel 6 pro
Google Pixel 6 Pro odrzuca połączenia za użytkowników. Kolejnym problem!

Smartfon wie lepiej które połączenia odrzucać

Pół roku po premierze Google Pixel 6 Pro dalej sprawa problemy, a o nowych objawach słyszymy również teraz. Okazuje się, że smartfony po prostu nie odbierają poszczególnych połączeń głosowych. Ba, nawet nie informują użytkownika o tym, że ktokolwiek dzwonił! 

Urządzenia zostały wyposażone w funkcję ograniczenia dostępności kontaktów i przychodzących połączeń, ale nawet jeśli te funkcje są wyłączone, to Google Pixel 6 Pro i tak automatycznie odrzuca połączenia. Jest to niezwykle frustrujące, zwłaszcza wtedy, kiedy urządzenie nie daje nawet znać, że ktoś próbował się do nas dodzwonić! Przywrócenie ustawień fabrycznych wydaje się jedynym wyjściem dla właścicieli smartfonów. Nie ma jednak pewności, czy to przyniesie rozwiązanie tego problemu. 

Źródło: News18

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

NFT upada? Wolumen transakcji spadł o aż 97% w tym roku

Początkowego szału na tokeny NFT odmówić nie można. Był...

Karty graficzne GeForce RTX 4090 są już dostępne do kupienia

Jak donosi serwis Videocardz nic nie stoi na przeszkodzie...

Jerzy Brzęczek został zwolniony z Wisły Kraków!

Wisła Kraków w poprzednim sezonie spadła do I Ligi...

GTA za darmo! Pobierz kultową, 2-gą odsłonę gry DMA Design

Wielka kradzież samochodów - kultowa seria, którą zna prawie...

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku. Studia...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj