Poznaliśmy grupowych rywali Legii Warszawa, z którymi stołeczny klub zmierzy się w tegorocznej fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Jak wygląda grupa Legii? Z kim Wojskowi zagrają w tej fazie europejskich rozgrywek?

Thriller zakończony w karnych

Wczorajszego wieczora Legia Warszawa zmierzyła się z duńskim FC Midtjylland. W pierwszym spotkaniu byliśmy świadkami gradu goli, ponieważ pierwszy pojedynek w Danii zakończył się wynikiem 3:3. Rewanż zapowiadał pewne emocje i z pewnością ich nie brakowało. Po 90. minutach spotkania na tablicy wyników widniał jednobramkowy remis, co oznaczało, że z każdą minutą zbliżaliśmy się do konkursu rzutów karnych.

Przeczytaj także: Grupa Rakowa w Lidze Europy! Z nimi zagrają Medaliki!

Legia Warszawa przez całe spotkanie stwarzała sobie wiele okazji, jednak nie potrafiła ich sfinalizować. Bramka do przyjezdnych z kolei była bardzo efektywna, jednak drużyna z Warszawy miała przy strzale zawodnika FC Midtjylland wielkiego pecha – po rykoszecie wpadła do bramki. Karne to emocje i piłkarze Legii wygrali ten pojedynek nerwów, dzięki czemu zagrają w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy!

Grupa Legii w Lidze Konferencji Europy! Wojskowi poznali rywali!
Legia wygrała w karnych 6-5 i awansowała do fazy grupowej LKE! Fot. Twitter

Grupa Legii. Z tymi drużynami w LKE zagrają Wojskowi

Legia Warszawa poznała swoich grupowych przeciwników. Wojskowi będą występować w grupie F. Oto grupa Legii w tegorocznej edycji Ligi Konferencji Europy:

  • AZ Alkmar
  • Aston Villa
  • Zrinjski Mostar
Liga Konferencji UEFA; Legia vs Ordabasy Szymkent. Gdzie oglądać za darmo?; Grupa Legii w Lidze Konferencji Europy! Wojskowi poznali rywali!
Grupa Legii w Lidze Konferencji Europy! Wojskowi poznali rywali!

Źródło: UEFA/ Zdjęcie: Twitter