Grzegorz Braun, poseł z list Konfederacji, już nie pierwszy raz zdaje się stwarzać problemy zarówno w Sejmie jak i poza nim. Dzisiejsze obrady Sejmu nie były wyjątkiem. Marszałek Sejmu wykluczyła go z obrad.

Grzegorz Braun - wyrzucony z obrad Sejmu

Grzegorz Braun wykluczony z uczestnictwa w obradach Sejmu.

Dnia 8.03.2022 po raz kolejny obrady Sejmu zaczęły się z nieznacznym opóźnieniem. Powodem jest notoryczne już skandaliczne zachowanie posła Konfederacji. Nie stosując się do obowiązującego obecnie regulaminu Sejmu, nie zgodził się założyć maski. Marszałek Witek w związku z tym wyprosiła go z sali plenarnej.

Przeczytaj także: KARTY GRAFICZNE. NAJNIŻSZE CENY OD 15 MIESIĘCY!

Tydzień temu również głośno było o zachowaniu posła Konfederacji. Wtargnął on do instytutu kardiologii i krzycząc “obywatelskie zatrzymanie” próbował, kolokwialnie mówiąc, wyciągnąć za fraki byłego już ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego.

Słynie również z słów pokroju “będziesz Pan wisiał” skierowanych do obecnego MZ Adama Niedzielskiego. Grzegorz “Szczęść Boże” Braun jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w naszym Sejmie, ale trzeba przyznać, dodaje tej zbieraninie kolorytu.