Site icon MenWorld.pl

GTA 6 to nie jedyna gra od Take-Two. W drodze są też inne

Od momentu potwierdzenia przez Rockstar prac nad GTA 6, nowa odsłona kultowej serii jest głównym tematem w świecie gier. Okazuje się jednak, że Take-Two, czyli wydawca gry ma w planach wydanie innych tytułów, z których zadowoleni będą gracze. T2 ma prawa do takich gier jak Max Payne, czy LA Noire. Czy te gry też dostaną nowe części?

Rockstar potwierdza prace nad GTA 6

Kilka dni temu świat technologiczny i branżę gier obiegła wiadomość, o której spekulowano od kilku lat – Rockstar potwierdził, że pracuje nad najnowszą częścią Grand Theft Auto. GTA 6 jest mistycznym tytułem, o którym nie wiemy zbyt wiele, ponieważ zarówno studio, jak i wydawca nie zdradzili żadnych szczegółów na temat rozrywki. 

Przeczytaj także: GTA The Trilogy cieszy się ogromną popularnością

Reklama

Pojawiło się wiele spekulacji, które mówiły o tym, że gra będzie rozgrywać się w mieście Vice City, a fabuła będzie od czasu do czasu przenosić się do krajów Ameryki Południowej. Mówi się również o tym, że jednym z głównych bohaterów ma być kobieta. Wszystko to jednak plotki. Warto jednak podkreślić, że gra rzeczywiście powstaje i jak się okazuje, może być jednym z wielu tytułów, jakie Take-Two zamierza wypuścić w następnych latach. 

Take-Two szykuje więcej premier?

Take-Two to wydawca, do którego należą inne głośne tytuły. Mowa tutaj o kultowym Maxie Paynie, klimatycznym LA Noire, świetnej serii Red Dead Redemption, czy grze samochodowej Midnight Club. O tym, że na rynek w przyszłych latach mogą trafić nowe i odświeżone odsłony tych gier poinformował sam dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick. Pod koniec spotkania z inwestorami miały pojawić się slajdy przedstawiające trzy gry – Max Payne, LA Noire i Midnight Club. 

gta 6, rockstar, take-two
GTA 6 to nie jedyna gra od Take-Two. W drodze są też inne

Co więcej, okazuje się, że Rockstar pracuje również nad kolejną odsłoną Red Dead Redemption 3. Prace nad nowym tytułem potwierdził jeden z pracowników, który przyznał, że pracuje nad sztuczną inteligencją, która ma rzekomo znaleźć się w kolejnej odsłonie kowbojskich przygód. 

Czy to wszystko oznacza, że w najbliższych latach na rynek trafi nie tylko nowe GTA, ale również kilka nowych odsłon kultowych gier od Rockstara? Miejmy nadzieję! 

Źródło: DualShockers

Exit mobile version