Hogwarts Legacy już jest hitem! Miesiąc przed premierą!; Hogwarts Legacy to kura znosząca złote jaja! Co za liczby!
81
Views

Fani uniwersum Harry’ego Potter’a z niecierpliwością czekają na 10 lutego, bo właśnie wtedy ma odbyć się premiera długo wyczekiwanej gry. Trzeba powiedzieć, że Hogwarts Legacy już jest hitem i bestsellerem na platformie Steam. A to wszystko miesiąc przed premierą!

Hogwarts Legacy już jest hitem!

Już od jakiegoś czasu nie doświadczyliśmy pełnoprawnej gry o świecie czarodziejów stworzonego przez J.K. Rowling. Electronic Arts tworzyło gry na komputery PC w latach 2000 i od tamtej pory nie dostaliśmy dużego tytułu AAA. W międzyczasie pojawiały się tytuły z serii LEGO, jednak nie były one aż tak oczekiwane, jak Hogwarts Legacy.

Przeczytaj także: Hogwarts Legacy ponownie opóźnione! I to o kilka miesięcy!

Śmiało można napisać, że Hogwarts Legacy już jest hitem. Gra, która pozwoli nam na stworzenie własnej postaci i przeżywanie przygód w magicznym świecie miesiąc przed swoją premierą stała się już bestsellerem na platformie Steam. Jest to obecnie najlepiej sprzedająca się gra komputerowa w sklepie Valve, wyprzedzająca m.in. FIFĘ 23, ETS czy Call of Duty: Modern Warfare 2.

Hogwarts Legacy już jest hitem! Miesiąc przed premierą!
Hogwarts Legacy już jest hitem! Miesiąc przed premierą!

To jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2023 roku!

Tytuł ten jest wyczekiwany przez fanów magicznego świata na całym świecie i jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2023 roku. Nic więc dziwnego, że Hogwarts Legacy już jest hitem! Tytuł w wersji podstawowej na platformie Valve kosztuje 269,00 złotych, natomiast wersja Deluxe to koszt 309 PLN. Dostępna jest także edycja kolekcjonerska zawierająca metalowe pudełko, lewitującą różdżkę z książkową podstawą oraz zawartość cyfrową – szatę kelpie, kapelusz garnizonowy i pakiet mrocznej magii: zestaw elementów kosmetycznych czarnej magii, wierzchowiec Testral, a także arenę bitewną czarnej magii.

Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku i będzie dostępny na konsole nowej generacji oraz komputery PC. Tytuł trafi również na starą generację konsol, jednak dopiero w kwietniu. Najdłużej na grę będą musieli czekać posiadacze Nintendo Switch, ponieważ premiera na tę konsole została zapowiedziana na lipiec 2023.

Hogwarts Legacy już jest hitem! Miesiąc przed premierą!
Premiera gry została zapowiedziana na 10 lutego 2023 roku na konsole nowej generacji i komputery PC.

Źródło: Steam

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.