Honor Earbuds 3 Pro z wbudowanym czujnikiem temperatury

Targi MWC 2022 trwają w najlepsze. Czołowi producenci elektroniki prezentują swoje nowe produkty. Honor jest jednym z nich. Producent przedstawił pierwsze na rynku słuchawki, które posiadają wbudowany termometr monitorujący zdrowie. Oto słuchawki Słuchawki Honor Earbuds 3 Pro z wbudowanym czujnikiem temperatury.

Honor przedstawia słuchawki z bardzo ciekawą funkcją

W czasach pandemii, zwłaszcza w jej początkowej fazie jedną z głównych czynności, które wykonywaliśmy dość często było mierzenie temperatury ciała. Jest to jedno z objaw zarażenia COVID-19. Chiński producent wziął sobie to do serca i zaprezentował pierwsze na świecie słuchawki, które w czasie rzeczywistym mierzą temperaturę ciała.

Słuchawki Honor Earbuds 3 Pro to jedno z urządzeń, które producent zaprezentował na odbywających się tragów MWC 2022. Jest to bardzo ciekawe i przydatne rozwiązanie, które na pewno przypadnie do gustu miłośnikom nowych rozwiązań technologicznych. Funkcja ta pozwala na słuchanie muzyki przy jednoczesnym monitorowaniu naszego zdrowia.

honor earbuds 3 pro
Honor Earbuds 3 Pro z wbudowanym czujnikiem temperatury

Przeczytaj także: Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać?

Chiński producent nie jest jedyną marką, która myślała nad tego typu rozwiązaniem. Już w październiku pojawiły się informacje o tym, że Apple rozważa zastosowanie takiego rozwiązania w swoich słuchawkach AirPods. Niemniej jednak słuchawki Honor Earbuds 3 Pro są pierwszym tego typu urządzeniem na rynku.

Honor Earbuds 3 Pro zaoferują nie tylko termometr, ale również ANC

Aktywacja termometru w słuchawkach Honor Earbuds 3 Pro jest bardzo prosta. Jak informuje producent wystarczy tapnąć na jedną ze słuchawek trzy razy, a monitorowanie temperatury uruchomi się automatycznie. Oczywiście, jeśli temperatura nie będzie w normie, na nasz smartfon wysłane zostanie powiadomienie. Producent mówi, że jest to jedynie ciekawy dodatek, a nie medyczna funkcja.

Co poza tym znajdziemy w słuchawkach? Honor Earbuds 3 Pro zostały wyposażone w aktywną redukcję szumów (ANC), która dopasowuje się do otoczenia. Łączny czas pracy (wraz z obudową z powerbankiem) ma wynosić 24 godziny, a w środku zastosowano 11 mm przetwornik dynamiczny oferujący wysoką szczegółowość i wyczuwalny bass.

Słuchawki wyceniono na 199 euro, czyli około 950 PLN.

Źródło: The Verge

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...

Instagram postanowił wydłużyć Stories. Potrwają zdecydowanie dłużej! Ile?

Stories najczęściej narzędzie używane przez użytkowników popularnego serwisu społecznościowego....

Kolejny problem Samsunga! Puchnące baterie we flagowcach!

Wygląda na to, że youtuber posługujący się pseudonimem Mrwhosetheboss...

Intel prezentuje 13 generację procesorów Intel Core

Podczas konferencji Innovation Pat Gelsinger, Intel zaprezentował także 13...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj