Honor Play doceniony na IFA 2018

Honor Play doceniony na targach IFA 2018

IFA 2018 w Berlinie już za nami

Targi IFA 2018, a więc cykliczne, międzynarodowe targi elektroniki użytkowej, organizowane  od 1926 roku już za nami. Zobaczyliśmy wiele ciekawych urządzeń, aczkolwiek nie będę się tu o nich rozpisywał, ponieważ wiele mediów branżowych to zrobiło. Skupię się na smartfonie Honor Play, którego miałem okazję testować jeszcze przed premierą. Przyznam szczerze, że model ten wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, dlatego też bacznie obserwowałem jakie wrażenia po oficjalnej prezentacji mają zarówno dziennikarze, jak i osoby prywatne.

 

Honor Play nagrodzony podczas targów IFA w Berlinie

Honor Play to smartfon przeznaczony dla mobilnych graczy. Ma dobre podzespoły (procesor HiSilicon Kirin 970 oraz wsparcie GPU Turbo), a producent zdecydował się na bardzo atrakcyjną cenę. Wynosi ona w Polsce około 1500 zł, co sprawia, że wiele osób jest zainteresowanych zakupem tego modelu. Widać to po komentarzach pod filmem, który umieściłem na YouTube.

Honor Play otrzymał aż dziewięć tytułów oraz sporą liczbę rekomendacji. Mowa o: Best of IFA 2018, które zostały przyznane przez redakcje takie jak: Android Headlines, Digital Trends, Pocket-lint, T3, Ubergizmo, Geek Spin, Gear Diary, Talk Android oraz Technobuffalo.