121
Views

Na oficjalnej stronie Huawei pojawiła się świetna promocja, dzięki której wybrane produkty można kupić nawet o kilkaset złotych taniej. Promocja #okazjoWtorki trwa tylko dziś, dlatego warto się śpieszyć!

Urządzenia Huawei w świetnych cenach dzięki promocji #okazjoWtorki

Promocja #okazjoWtorki to cykliczne wydarzenie, które pozwala nam na zakup urządzeń tego producenta w niezwykłych promocjach. Warto jednak pamiętać, że wydarzenie to trwa tylko jeden dzień (20.04) od 9:00 do 21:00.

Dziś w promocji marki znajdziemy trzy produkty, które będą zmieniać się w zależności od godziny. Pierwszym urządzeniem dostępnym w promocji, do godziny 11:00 jest bezprzewodowy głośnik Huawei Sound X, które przecenione zostały na 899 złotych.

O godzinie 11:00 na promocję trafi smartwatch Watch GT2e, który będzie dostępny w cenie 449 złotych. Ostatnim urządzeniem, które zostanie przecenione będą słuchawki Huawei FreeBuds 3, których cena podczas wydarzenia spadnie do 199 złotych.

huawei okazjowtorki
Na promocji znajdzie się między innymi smartwatch Huawei Watch GT 2e.

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Każdy z przecenionych urządzeń dostępny w limicie 40 sztuk.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.