108
Views

Bardzo ważna i przede wszystkim pozytywna wiadomość dla użytkowników sprzętu marki Husqvarna. To za sprawą dołączenia do sojuszu Power for All Battery Alliance, który opiera się na wspólnym systemie akumulatorów 18 V dla wszystkich marek zrzeszonych. Został on zainicjowany przez markę Bosch.

Krótko mówiąc, posiadając urządzenie wykorzystujące akumulator 18 V – niezależnie czy chodzi o narzędzia ogrodnicze czy elektronarzędzia – będziemy mogli wykorzystać baterię wszystkich marek, które współpracują w sojuszu. Mowa o sprzęcie marek Bosch (bezprzewodowy odkurzacz domowy), Wagner (rozpylacze do malowania), Gloria (narzędzia do sprzątania na zewnątrz), Steinel czy właśnie Husqvarna Group, a więc marki Gardena i Flymo. Zainicjowane przez Bosch rozwiązanie Power for All Battery Alliance, będzie w przyszłości wykorzystywane we wszystkich urządzeniach domowych. Na dzień dzisiejszy, mowa o 25 milionach akumulatorów, które są wspierane przez sojusz.

Husqvarna będzie korzystać z uniwersalnych akumulatorów 18 V
Husqvarna będzie korzystać z uniwersalnych akumulatorów 18 V

Husqvarna wprowadzi nową gamę produktów z systemem Power for All Battery

Już w przyszłym roku marka planuje wprowadzić na rynek gamę produktów przeznaczonych do pielęgnacji ogrodów. Ma ona wspierać już nowy, uniwersalny dla aliansu system akumulatorowy. Będzie ją można zakupić u autoryzowanych dilerów oraz na stronie producenta.

Sprawdź również nasze publikacje z kategorii nowe technologie.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.