Infinix rozpoczyna współpracę z Centrum Nauki Tesli

Infinix rozpoczyna współpracę z Centrum Nauki Tesli Infinix rozpoczyna współpracę z Centrum Nauki Tesli
Infinix rozpoczyna współpracę z Centrum Nauki Tesli

Infinix to producent smartfonów, który ceni sobie rozwój technologii. W tym celu firma rozpoczęła współpracę z Centrum Nauki Tesli, w ramach której producent będzie nie tylko wspierał finansową instytucję, ale również postawi na spotkania z młodzieżą. Wszystko po to, aby wesprzeć ducha innowację i oddać hołd wynalazcy.

Współpraca, która ma oddać hołd innowacyjnemu wynalazcy

Chiński producent smartfonów i inteligentnych urządzeń, Infinix, poinformował, że rozpoczyna współpracę z Centrum Nauki Tesli, muzeum oraz centrum nauki i technologii, znajdującym się w dawnym laboratorium Nikoli Tesli w Wardenclyffe w Nowym Jorku.

Przeczytaj także: Nosisz okulary i chcesz gogle Apple? Dopłacisz 600 USD!

Reklama

Infinix rozpoczyna współpracę z Centrum Nauki Tesli
Producent smartfonów stawia na pokolenie przyszłych wynalazców.

Współpraca ta ma na celu wspieranie instytucji przez producenta smartfonów w kwestii finansowej. W jej ramach organizowane będą również spotkania i wydarzenia dla młodzieży. Infinix chce wspierać i zaszczepiać w młodym pokoleniu chęć rozwoju technologii i innowacji. Tym samym odda także hołd pionierskiemu wynalazcy.

Kierując się wyjątkową wizją i inteligencją, Nikola Tesla, jednego z najbardziej błyskotliwych umysłów w historii, położył podwaliny pod nowoczesne technologie i przewidział przyszłość pełną obietnic dla ludzkości. (…) Jesteśmy zaszczyceni, że możemy oddać hołd dziedzictwu Nikoli Tesli i jego przełomowej pracy oraz podekscytowani możliwością dalszego przesuwania granic innowacji dzięki tej współpracy. Mamy nadzieję, że zainspirujemy młode umysły do realizowania swoich pasji w dziedzinach nauki i technologii.

mówi Lake Hu, CMO Infinix 

Nikola Tesla to jeden z największych wynalazców w dziejach ludzkości. W ciągu 86-lat zgromadził kilkaset patentów, które stały się podwalinami dzisiejszej technologii. Dzięki jego determinacji i entuzjazmowi oraz nieustannemu dążeniu do celu nasze obecne życie wygląda tak, jak wygląd. Dlatego też Infinix chce kontynuować jego misję i stworzyć jeszcze wygodniejszy świat i zainspirować kolejne pokolenie wynalazców.

Infinix rozpoczyna współpracę z Centrum Nauki Tesli
Infinix rozpoczyna współpracę z Centrum Nauki Tesli

Innowacyjna technologia Infinix, która zrewolucjonizuje rynek smartfonów

Chińska firma kładzie szczególny nacisk na technologię szybkiego ładowania. W 2021 roku przedsiębiorstwo ogłosiło przełomową technologię ładowania 160 W, a rok później na rynku pojawił się smartfon ZERO Ultra, który obsługuje ładowanie 180 W! To jednak nic, w porównaniu z technologią All-Round FastCharge, którą zaprezentowano na początku tego roku.

Technologia All-Round FastCharge umożliwia ładowanie smartfona z mocą 260 W w przypadku przewodowego połączenia lub 110 W, gdy ładujemy go bezprzewodowo. Oczywiście technologia ta zapewnia najwyższe bezpieczeństwo podczas ładowania oraz oferuje szereg przydatnych funkcji, takie jak ładowanie zwrotne, obejściowe i wieloprotokołowe. Rozwiązanie to zostało umieszczone w serii smartfonów NOTE 30.

Źródło: opr. wł./info. prasowa

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama