Site icon MenWorld.pl

Instytut Festival 2022 – święto techno wraca do Twierdzy Modlin

To już trzecia edycja eventu, podczas którego będą królować mocne brzmienia muzyki elektronicznej. Instytut Festival 2022 wraca do Twierdzy Modlin. Dziś poznaliśmy pierwszych artystów, którzy pojawią się podczas imprezy.

Już w czerwcu fani muzyki techno będą mogli odwiedzić Twierdzę Modlin, aby móc uczestniczyć w dwudniowej imprezie. Tak, dobrze czytacie. Instytut Festival 2022 to dwie doby muzyki non stop na trzech scenach! W dniach 17 – 19 czerwca będziecie mogli doświadczyć różnorodnych doznań. To dzięki line up, który zaprezentuje szerokie spektrum muzyki elektronicznej. Już teraz można przygotować się na świetne brzmienia, które zaoferuje nam Amelie Lens. Znacie ją zapewne z wielu festiwali muzycznych. Seta DJ-ki mogliście usłyszeć między innymi za pośrednictwem kanału Cercle.

Amelie Lens at Atomium in Brussels, Belgium for Cercle

Oczywiście, Instytut Festival to również inni wybitni artyści z Polski i całego świata. Oto lista pierwszych artystów ogłoszonych przez organizatorów.

Reklama

Instytut Festival 2022 – lista artystów

Instytut Festival 2022 - święto techno wraca do Twierdzy Modlin
Instytut Festival 2022 - święto techno wraca do Twierdzy Modlin

Czerwcowy event to oczywiście nie tylko muzyka. To miasteczko festiwalowe, w którym znajdzie się strefa gastronomiczna (otworzona non stop), duże pole namiotowe oraz wiele atrakcji, które zaprezentowane zostaną już niebawem. Przykładowo, podczas eventu w 2019 roku mogliśmy podziwiać pokaz sztuki.

Wróćmy jednak do samej muzyki, która przecież jest, zaraz po nas – imprezowiczach, najważniejszym elementem Instytut Festival 2022. Artyści zaprezentują się na trzech scenach. Pierwsza z nich, open stage, będzie umiejscowiona w samym sercu Twierdzy Modlin. Kolejna, rave stage, to miejsce dla fanów mocnego brzmienia oraz prawdziwego szaleństwa. Krótko mówiąc, tylko dla odważnych. Kolejną sceną będzie panorama stage, która zapewne zachwyci pięknymi widokami, gdyż będzie lokowana na tarasie widokowym. Warto jeszcze dodać, że podczas eventu odbędzie się kolejna edycja Boiler Room x Instytut Festival (TBA).

Przy okazji chciałbym Was zaprosić na Fanpage organizatorów. Bilety można nabyć za pośrednictwem Festicket.com.

Exit mobile version