Connect
To Top

INSTYTUT FESTIVAL w Garnizonie Modlin. Znamy pierwszych artystów

Organizatorzy festiwalu muzyki elektronicznej Instytut Festival ogłosili pierwszych artystów, którzy wezmą udział w wydarzeniu. Fani tego gatunku już teraz powinni rezerwować urlopy, ponieważ szykuje się bardzo ciekawy event.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Impreza techno w Garnizonie Modlin

Pierwsza edycja Instytut Festival była ogromnym wyzwaniem. Wprowadzenie na rynek zupełnie nowego, dwudniowego festiwalu skupionego wokół muzyki techno było największym sprawdzianem jaki stanął przed promotorami i organizatorami wydarzeń muzycznych. Autorzy chcieli połączyć niezwykłą, historyczną lokalizację Garnizonu Modlin z młodym, pełnym energii duchem muzyki elektronicznej. Nie zabrakło także pomysłu na barwną kulturę street art’ową. Miesiące przygotowań i zgrany zespół zaowocowały stworzeniem festiwalu, który już teraz staje się widoczny na europejskiej mapie wydarzeń poświęconych muzyce elektronicznej.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media