Connect
To Top

INSTYTUT FESTIVAL w Garnizonie Modlin. Znamy pierwszych artystów

Organizatorzy festiwalu muzyki elektronicznej Instytut Festival ogłosili pierwszych artystów, którzy wezmą udział w wydarzeniu. Fani tego gatunku już teraz powinni rezerwować urlopy, ponieważ szykuje się bardzo ciekawy event.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Kiedy odbędzie się Instytut Festival 2019?

Po gorącym przyjęciu pierwszego w historii festiwalu pod marką Instytut, organizatorzy ogłosili drugą edycję Instytut Festival Music & Art. 21 i 22 czerwca 2019 w Garnizonie Modlin spotkamy się ponownie, tym razem na pięciu scenach w zupełnie nowej, niepowtarzalnej scenerii. O najlepsze doznania artystyczne zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych aranżując historyczną przestrzeń dziewiętnastowiecznego Garnizonu, który ma stać się najdłuższą galerią sztuki w Europie.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media