Site icon MenWorld.pl

iPhone 12 z datą premiery! Kiedy poznamy nowe smartfony?

Od jakiegoś czasu spekulowało się na temat premiery nowych iPhone. O ile wygląd iPhone’a 12 nie jest dla nikogo już tajemnicą, tak samo jak i ceny to jednak data ich pokazania światu nie była jak dotąd znana. Najnowsze spekulacje jednak się potwierdziły i już w przyszłym tygodniu doczekamy się premiery iPhone’a 12. 

iPhone 12 nadchodzi – kiedy premiera?

15 września odbyła się ostatnia konferencja Apple. Podczas niej nie pokazano jednak najnowszych iPhone. Swoją premierę miały natomiast Apple Watch Series 6, Apple Watch SE i nowy iPad Air. Teraz jednak nie ma już żadnych wątpliwości. Na stronie Apple pojawiła się informacja, że możemy odliczać dni do premiery smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka. 

Konferencja przedstawiająca iPhone 12 została zaplanowana na 13 października. Jej hasło przewodnie to “Hi, Speed.”. Nawiązuje ono zapewne do nowego procesora, który znajdzie się w smartfonach oraz sieci 5G, którą będą obsługiwać tegoroczne iPhone’y. Oczywiście zważając na to co dzieje się na świecie, konferencja odbędzie się online . Zupełnie tak samo jak w przypadku poprzedniego wydarzenia. 

Reklama

iPhone 12 z datą premiery! Kiedy poznamy nowe smartfony?
Premiera iPhone 12 już 13 października!

Czy ujrzymy wszystkie modele? 

Już dziś wiemy, że nowy iPhone 12 będzie dostępny w czterech wersjach. Nie znana jest nam jednak specyfikacja oraz pełne nazwy poszczególnych modeli. Potocznie mówi się, że w gamie producenta będą dostępne modele o nazwach iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Pewne jest też to, że Apple powróciło do designu znanego z modelu iPhone 5. 

Przecieki mówią jednak, że nie wszystkie smartfony z nowej serii iPhone będą miały swoją premierę 13 października. Istnieje scenariusz, w którym na konferencji pokazane zostaną dwie podstawowe wersje smartfonów. Wersje Pro z kolei będą miały swoją premierę w listopadzie. Miałoby to być spowodowane światową pandemią i problemami z dostawami podzespołów. 

Wszystkiego dowiemy się jednak 13 października. Konferencja ma wystartować o godzinie 19:00 czasu polskiego. Będzie transmitowana na stronie Apple.pl i oficjalnym kanale producenta w serwisie YouTube. 

Exit mobile version