Site icon MenWorld.pl

Czy ona powie tak? Jak przygotować się do oświadczyn?

Czy ona powie tak? Jak przygotować się do oświadczyn?

Czy ona powie tak? Jak przygotować się do oświadczyn?

Każda kobieta marzy o wyjątkowych zaręczynach. Jakie one powinny być, aby na długo pozostały w pamięci ukochanej? Jakie miejsce wybrać na oświadczyny i jaki złoty pierścionek zaręczynowy jej podarować, aby bez wahania powiedziała „tak”? Sprawdź jak przygotować się do oświadczyn.

O czym należy pamiętać, planując oświadczyny?

Już w starożytności pojawiły się pierwsze wzmianki o ceremonii zaręczyn. Choć tradycja się zmieniała na przestrzeni wieków, zaręczynowy pierścionek jako symbol miłości pozostał niezmienny. Planując oświadczyny, musisz więc o nim pamiętać w pierwszej kolejności. Wybierz też atrakcyjne miejsce i stosowny czas na zadanie tego najważniejszego dla Ciebie i Twojej ukochanej pytania.

Wybierz idealny pierścionek zaręczynowy

Jeśli chcesz wyznać miłość swojej ukochanej, przypieczętuj tę wzruszającą chwilę diamentowym pierścionkiem zaręczynowym. To jeden z najważniejszych symboli miłości i wierności. Tradycja nakazuje, aby był on ze wysokojakościowego kruszcu i zdobiony szlachetnymi kamieniami, gustowny, elegancki i trwały.

Takie pierścionki proponuje marka ACLARI, od 12 lat obecna na rynku, z salonami w największych miastach w Polsce. Różnorodność modeli jest tak duża, że z pewnością znajdziesz ten jeden jedyny, który będzie pasował na dłoń Twojej wybranki. Musisz tylko znać preferencje ukochanej. Jeśli uwielbia srebro i nosi je na co dzień, doskonałym wyborem będzie pierścionek z białego złota. Gdy woli klasykę i niepowtarzalny blask, wybierz biżuterię z żółtego złota z diamentami, które są symbolem dobrobytu i luksusu, no i oczywiście wiecznej miłości.

Odpowiednia data, miejsce i czas

W zasadzie nie ma ścisłej reguły, kiedy mężczyzna powinien się oświadczyć. Zastanów się, czy data oświadczyn ma być pamiętna, jak Boże Narodzenie, Sylwester, Walentynki lub rocznica pierwszej randki, czy może ma to być zwykły dzień? 

Jeśli chodzi o miejsce, to partnerki czasem podczas rozmów napomykają, gdzie chciałyby, aby mężczyzna poprosił je o rękę i włożył na palec wyśniony złoty pierścionek zaręczynowy z diamentami. Możesz też poradzić się jej siostry, mamy czy przyjaciółki, albo zdać się na swoją intuicję. Postaw na miejsce, w którym oboje będziecie czuli się swobodnie, ale wyjątkowo.

Możesz zaplanować romantyczny wieczór we dwoje:

Ciekawą alternatywą i już trochę współczesną tradycją są zaręczyny przy kolacji. Zamówisz lub ugotujesz ulubione dania, szampana i rozsypiesz płatki róż. Puścisz nastrojową muzykę, zapalisz świece i znienacka wyjmiesz przecudny pierścionek zaręczynowy z diamentem lub innym kamieniem szlachetnym. Przy takim anturażu odpowiedź na zadane pytanie: „Czy wyjdziesz za mnie?” – może być tylko jedna: TAK!

Czy ona powie tak? Jak przygotować się do oświadczyn?
Czy ona powie tak? Jak przygotować się do oświadczyn?

Jak przygotować się do oświadczyn? Co powiedzieć podczas oświadczyn?

Nie potrzeba wyszukanych zdań. Najważniejsze, żeby Twoja ukochana poczuła się wyjątkowo. Powiedz jej prosto z serca, jaka jest dla Ciebie ważna i że nie wyobrażasz sobie bez niej życia. Zaznacz, że tylko razem możecie stworzyć idealną rodzinę. Całości dopełni złoty pierścionek zaręczynowy z diamentami, w których wnętrzu będą się odbijać wspomnienia emocji towarzyszących wyjątkowej chwili oświadczyn. Zajrzyj do sklepu ACLARI – online lub stacjonarnego i wybierz ten jedyny i niepowtarzalny model dla swojej ukochanej. Eksperci marki służą fachowym doradztwem.

Czy ona powie tak? Jak przygotować się do oświadczyn?
Czy ona powie tak? Jak przygotować się do oświadczyn?

Zaplanuj idealne oświadczyny z ACLARI Diamonds

Zaręczyny to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej pary. Pomyśl, o czym marzy Twoja wybranka – o wieczorze w kameralnej atmosferze czy zaręczynowej przygodzie z fantazją. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, co chcesz jej powiedzieć i pierścionek zaręczynowy. Najpiękniejszą biżuterię z diamentami i kamieniami kolorowymi oferuje marka ACLARI Diamonds. Sprawdź, gdzie jest najbliższy salon stacjonarny lub złóż zamówienie online i już dziś zacznij organizować oświadczyny jak z bajki.

Jeśli wiesz już jak przygotować się do oświadczyn, sprawdź również, dlaczego wybór wódki na wesele wcale nie jest taki oczywisty.

Artykuł sponsorowany.

Exit mobile version