Jak wyglądał sport w 1902 roku? Sztuczna inteligencja znowu w akcji!

Dzisiejszy rozwój technologii pozwala nam patrzeć na przeszłość w zupełnie innym kolorze. Dosłownie. W sieci pojawiło się nagranie z zawodów sportowych odbywających się w 1902 roku w angielskim Birmingham. Za unowocześnienie materiału odpowiada oczywiście sztuczna inteligencja.

Sztuczna inteligencja znowu przychodzi z pomocą

Sztuczna inteligencja jest niezwykle przydatnym narzędziem, które pozwala odkrywać nam na nowo coś, co wydawało się, że znamy. Swego czasu AI pozwoliło odkryć ukryty obraz w obrazie Pablo Picasso. To jednak nie wszystko, ponieważ AI zdołało również dokończyć X symfonię Beethovena opierając się na zarysie wykonanym przez autora oraz wzorując się na wcześniejszych dziełach.

Przeczytaj także: X symfonia Beethovena ukończona. Autor? Sztuczna inteligencja

Wiele branż może korzystać z AI. Jednym z przykładów jest chociażby branża filmowa, ponieważ AI jest już w stanie samodzielnie tworzyć zawistny filmowe. Trailery mają sens, są świetnie skomponowane. AI świetnie sprawdza się również w momencie, kiedy trzeba odświeżyć stary film i nadać mu kolorów.

Zawody sportowe z 1902 roku w kolorze

Kilka miesięcy temu na naszym portalu pojawił się news, w którym to przedstawiona została katastrofa sterowca Hindenburg. Teraz możemy podziwiać coś weselszego, ponieważ sztuczna inteligencja odnowiła i nadała kolorów nagraniu przedstawiającemu wydarzenie sportowe z 1902 roku. Zawody odbywały się w angielskiej miejscowości Birmingham.

sztuczna inteligencja
Jak wyglądał sport w 1902 roku? Sztuczna inteligencja znowu w akcji!

W sieci umieszczono nagranie z zawodów sportowych. Materiał dostępny jest nie tylko w kolorze, ale również w jakości Full HD przy 60 klatkach na sekundę. Na wideo możemy zobaczyć zawody lekkoatletyczne. Poniżej znajdziecie pełny materiał udostępniony na kanale Nineteenth century videos. Back to life.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Intel prezentuje 13 generację procesorów Intel Core

Podczas konferencji Innovation Pat Gelsinger, Intel zaprezentował także 13...

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

Instagram postanowił wydłużyć Stories. Potrwają zdecydowanie dłużej! Ile?

Stories najczęściej narzędzie używane przez użytkowników popularnego serwisu społecznościowego....

Karty graficzne GeForce RTX 4090 są już dostępne do kupienia

Jak donosi serwis Videocardz nic nie stoi na przeszkodzie...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj