1465
Views

To co w końcu lepsze? Laptop czy komputer dla gracza?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale ten tekst, mam nadzieję, pomoże bardzo wielu osobom, które stoją przed tym dylematem.

Przede wszystkim laptopy gamingowe są dla osób potrzebujących sprzętu mobilnego, mogącego pracować na zasilaniu bateryjnym. Oprócz tego osoby, które poszukują czegoś małego, w miarę zgrabnego, nie chcą dokupywać specjalnie monitora i reszty peryferii, a jedynie myszkę – dla nich także dedykuję wybór mobilnych urządzeń do grania. No i oczywiście zostaje grupa odbiorców, dla której mocno liczą się niższe rachunki za prąd, niż przy wyborze komputera stacjonarnego.

Stacjonarne komputery natomiast polecam tym, którzy chcą mieć jak najwydajniejszy sprzęt w cenie. Dodatkowo nie chcą iść na kompromisy, przykładowo pomiędzy ciszą, a wydajnością, czy zużyciem energii elektrycznej. Konsumenci, dla których ważna jest możliwość modernizacji, łatwość w naprawie, czy komfort, który daje całe stanowisko komputerowe złożone z jednostki centralnej oraz masy peryferii także winni postawić na wybór “staromodnego blaszaka”. W obecnej sytuacji jednak głównie zostają nam “gotowce”, z uwagi na braki podzespołów, głównie kart graficznych na rynku.

Jednakowoż, jak wspomniałem nie istnieje JEDYNY słuszny wybór. Każdy musi sam z osobna zadecydować, co jest dla niego najważniejsze.

Myślę, że to odpowiedni moment, by zakończyć ten bardzo długi tekst. Gratulacje dla tych, którzy wytrwali od początku do końca, serdecznie dziękuję. Oczywiście także osobom, które zaglądnęły tutaj tylko dla tabelek także. Trzymajcie się ciepło i korzystajcie z tego artykułu wynosząc odpowiednie wnioski ~Qxi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kategoria artykułu
Nowe technologie

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.