147
Views

Mamy to! Kolejny Polak zagra w NBA. W barwach San Antonio Spurs w najbliższym sezonie zagra Jeremy Sochan, który po polsku udzielił wywiadu mediom w USA.

Początkowo byłem oburzony tym, że The Times zasugerował iż Jeremy Sochan to brytyjski gracz, którego zobaczymy w nadchodzącym sezonie NBA. Na szczęście pierwsza konferencja zawodnika, który został wybrany w tegorocznym drafcie szybko zweryfikowała jego pochodzenie. Jeremy to Polak, a dowodem jest jego wypowiedź. Sami zobaczcie.

Jeremy Sochan udzielił wywiadu po polsku mediom w USA

19-latek został wybrany w drafcie w pierwszej dziesiątce. Jeremy bardzo szybko udał się do San Antonio aby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Największym zaskoczeniem było jednak to, że na pytania zadawane podczas konferencji odpowiadał w… języku polskim. Nic w tym dziwnego, ponieważ matką Jerem’ego jest Polka, Aneta Sochan, która grała między innymi dla Oklahoma Panhandle State. Mogliśmy ją zobaczyć na pierwszym treningu syna w nowej drużynie.

Co tu dużo mówić, domyślam się, że za sprawą Jerem’ego, San Antonio Spurs zyska wielu nowych fanów z Polski. Trzymam kciuki za rozwój kariery – zarówno w drużynie narodowej, jak i na parkietach NBA.

Jeremy Sochan udzielił wywiadu po polsku mediom w USA
Jeremy Sochan udzielił wywiadu po polsku mediom w USA.
Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.