Ken Block nie żyje. Zmarł w wieku 55 lat
92
Views

Tragiczne wieści dotarły do nas zza oceanu. Ken Block nie żyje. Legendarny kierowca rajdowy, szerszej publiczności znany ze swoich popisów na torach Gymkahana oraz współzałożyciel firmy DC Shoes zmarł wskutek obrażeń po wypadku na skuterze śnieżnym. Miał 55 lat.

Ken Block nie żyje. Kierowca uległ wypadkowi

Ken Block nie żyje, taką informację podało biuro szeryfa hrabstwa Wasatach w stanie Utah. Legendarny kierowca uległ wypadkowi na skuterze śnieżnym 2 stycznia.

Przeczytaj także: Skoki w Zakopanem odwołane! Co dalej?

W informacji podanej przez biuro szeryfa możemy przeczytać, że ok. 14:00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o incydencie z udziałem skutera śnieżnego w rejonie Mill Hollow. Po przybyciu na miejsce ratowników okazało się, że za sterami pojazdu zasiadał Ken Block.

Ken Block nie żyje. Zmarł w wieku 55 lat
O śmierci kierowcy poinformowało biuro szeryfa Wasatach w stanie Utah.

Co się wydarzyło?

Jak podaje biuro szeryfa, Ken Block prowadził pojazd po stromym zboczu, kiedy skuter nagle został podbity i spadł na kierowcę. Niestety, lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził, że legendarny kierowca nie żyje. Przyczyną śmierci były obrażenia, jakie odniósł on w momencie przygniecenia przez skuter.

Służby ratunkowe relacjonują, że pomimo tego, że Ken Block wybrał się na przejażdżkę ze znajomymi, to w momencie wypadku był sam. Hoonigan Racing Division, marka kierwocy, potwierdziła, że Ken Block nie żyje. Miał 55 lat.

Ken Block nie żyje. Zmarł w wieku 55 lat
Ken Block nie żyje. Zmarł w wieku 55 lat. Informacje potwierdziło Hoonigan Racing Division.

Źródło: Facebook/ Zdjęcie: Facebook, Instagram, GTPlanet

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.