Connect
To Top

Wakacyjny konkurs! Wygraj smartfona Archos 55 Platinum!

Nic chyba nie cieszy jak wolny czas. Wiele osób rozpoczyna wakacje, a my chcemy kogoś jeszcze bardziej uszczęśliwić. Mamy do przekazania smartfona Archos 55 Platinum. Jak go zdobyć?

Wygraj smartfona Archos 55 Platinum!

Zasady konkursowe są bardzo proste. Mamy wakacje, a więc wiele osób wyjeżdża ze swoich rodzinnych miejscowości w celu zaznania odpoczynku. Aby wziąć udział w naszym konkursie i wygrać smartfona Archos 55 Platinum…

  • Zrób wakacyjną fotkę i wyślij ją do nas na adres e-mail: konkurs@menworld.pl. Na zgłoszenia czekamy od 29.06.2017 do 29.07.2017.
  • Wszystkie nadesłane zdjęcia opublikujemy na naszym fanpage 30.07.2017. Od tego czasu przez dwa tygodnie, tj. do 13.08.2017 będziecie mogli głosować na zdjęcia za pomocą “lajków”.
  • Zdjęcie, które 13.08.2017 o godzinie 23:59 będzie posiadało największą liczbę zebranych “lajków” wygrywa konkurs.
  • Dzięki temu zwycięzca otrzyma od nas nowy smartfon Archos 55 Platinum w przeciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników.
  • Ogłoszenie wyników odbędzie się 14.08.2017 około godziny 15:00.
  • W zgłoszeniu e-mailowym oprócz zdjęcia musicie przesłać swoje dane (potrzebne do wysyłki smartfona przy ewentualnej wygranej) oraz informację: “Informuję iż przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa. Wyrażam zgodę na jego publikację na łamach fanpage portalu MenWorld.pl“.

Pozostaje nam tylko życzyć Wam powodzenia i udanych wakacji! 🙂

Specyfikacja smartfona

Jak widać specyfikacja wygląda obiecująco. Smartfon Archos 55 Platinum wyposażony jest w 13Mpix kamerę, 5,5-calowy ekran HD, 1 GB pamięci RAM oraz cztero-rdzeniowy procesor.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media