Connect
To Top

LAMAX Beat PAX X-1 – dobre brzmienie w niskiej cenie

Dziś bardzo trudno znaleźć słuchawki, które nie tylko nie odstraszają ceną, ale również grają na przyzwoitym poziomie, a nie takim po którym zostaje nam wyjąć słuchawki z uszu i zapomnieć o tym, że takie urządzenie w ogóle kupiliśmy. Odpowiedzią na obie te cechy wydają się słuchawki czeskiego producenta – LAMAX.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawartość opakowania

LAMAX Beat PAX X-1 nie są dużymi słuchawkami, dlatego tez w zestawie nie znajdziemy wielu dodatków. Oprócz standardowego wyposażenia tego typu urządzeń, czyli samych słuchawek czy gumowych nakładek, producent umieścił w opakowaniu kabel służący do ładowania, a także dokumentację. W pudełku znajdziemy również kilka wlepek z logiem producenta. Zupełnie jak w przypadku firm streetwearowych.

 

Zawartość zestawu:

  • słuchawki LAMAX Beat PAX X-1
  • skrócona instrukcja obsługi
  • kabel microUSB służący do ładowania
  • gumowe nakładki na słuchawki
  • informacje dotyczące bezpieczeństwa/konwersacji słuchawek
  • kilka naklejek z logiem producenta
Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.