Connect
To Top

Lamax Dots1 – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

W pełni bezprzewodowe słuchawki dokanałowe to coraz częstszy widok na naszych ulicach. Od zawsze zastanawiałem się czy taka technologia to tylko chwyt marketingowy czy faktycznie wygoda jaką niesie brak kabli idzie w parze z funkcjonalnością oraz jakością dźwięku. Postaram się przedstawić najważniejsze atuty takich słuchawek i odpowiedzieć na pytanie czy warto być ich posiadaczem. Zapraszam do lektury testu Lamax Dots1.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Akcesoria i dodatki

Producent postarał się aby jego najnowszy produkt był jak najbardziej kompaktowy. Wszystko co dostajemy wraz z słuchawkami jest minimalistyczne. Pudełko jest niewielkich rozmiarów, a wewnątrz znajduje się etui, które jest swego rodzaju ładowarką. Znajdziemy tam także oczywiście malutkie słuchawki, kabel ładujący micro USB, 3 rodzaje nasadek do uszu, 3 rodzaje zaczepów na uszy oraz instrukcję obsługi.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.