LEE i BEARBRICK łączą siły. Oddadzą hołd Buddy'emu Lee.
212
Views

Nieoczywistych kolaboracji ciąg dalszy! Marka odzieżowa Lee rozpoczyna współpracę z MEDICOM TOY, twórcą kultowych lalek BEARBRICK. W ramach współpracy obu marek powstanie nie tylko limitowana kolekcja odzieży, ale również seria figurek inspirowanych maskotką Lee, Buddy’m Lee!

LEE rozpoczyna współpracę z BEARBRICK

Świat zobaczył Buddy’ego Lee po raz pierwszy prawie sto lat temu. Jego kreacja zdobyła uznanie miłośników kultury pop, dżinsu oraz historii. Dlatego też marka odzieżowa postanowiła uhonorować swoją maskotkę i we współpracy z MEDICOM TOY stworzy figurkę inspirowaną tą postacią.

„Ta współpraca wydaje się idealnym połączeniem dwóch globalnych ikon (…) Figurki to nowa odsłona Buddy’ego i będą doskonałym dodatkiem dla fanów dżinsu i kolekcjonerów BE@RBRICK. Podoba nam się, jak towarzyszące im koszulki i kurtka tworzą możliwość noszenia tych kolekcjonerskich przedmiotów.”

Joe Broyles, wiceprezes ds. globalnych współprac marki odieżowej

Przeczytaj także: Zegarki Hublot stworzone z kapsułek i kawy Nespresso

LEE i BEARBRICK łączą siły. Oddadzą hołd Buddy'emu Lee.
Figurka Buddy’ego Lee stworzona przez BE@RBRICK.

Współpraca to nie tylko figurki, ale również limitowana kolekcja odzieży

Figurka Buddy’ego będzie dostępna w rozmiarze 1000% (ok. 60 cm wysokości) oraz w dwóch mniejszych wersjach – 400% i 100%. Niezależnie od rozmiaru figurka będzie miała na sobie dżinsowy kombinezon oraz kapelusz inspirowany dziedzictwem projektowania, które marka odzieżowa tworzy od ponad wieku!

Oczywiście współpraca przyniesie nam również limitowaną edycję odzieży, która składa się z trzech koszulek i dżinsowej kurtki. Każda z trzech koszulek przedstawia inny wzór emblematów i nadruki z Buddy’ i jego figurkowym odpowiednikiem. Natomiast kurtka z dżinsu wzorowana jest na ikonicznej kurtce Rider i ma oversizeowy krój oraz efekt postarzenia. Znajdziemy na niej wizerunek maskotki marki.

Odzież dostępna jest w rozmiarach XS-XXL w cenach od 139 PLN do 199 PLN za koszulki oraz 849 PLN za kurtkę. Figurki kosztują 949 PLN za dużą i 3799 PLN  za duet. Kolekcja dostępna jest na stronach marki odzieżowej.

Źródło: opr. wł./info. prasowe

Kategoria artykułu
Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.