Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie

Haier stawia na innowacyjne rozwiązania i dba o użytkowników, a idealnym tego przykładem jest lodówka 3D HTW7720DNGB.
Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie
Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie

Lodówka to podstawowe urządzenie AGD, które znajdziemy w każdym domu. Dzisiejsze modele oferują naprawdę wiele rozwiązań, które mają za zadanie ułatwić nasze codzienne funkcjonowanie. Jedną z takich lodówek jest Haier 3D HTW7720DNGB, wyposażona w praktyczne rozwiązania. Czym się wyróżnia?

Haier słucha swoich klientów, dlatego cieszy się taką popularnością

Firma Haier stawia na technologie, dzięki którym codzienne funkcjonowanie w kuchni jest łatwiejsze. Od ponad 15 lat producent ten jest liderem na rynku dużego AGD, a to wszystko dzięki użytecznym i praktycznym rozwiązaniom. Nie bierze się to jednak z niczego. Haier opiera bowiem projektowanie swoich produktów na opiniach użytkowników. Regularne badania dotyczące tego, czego oczekują od danego sprzętu klienci, sprawia, że pozycja giganta na rynku jest tak wysoka.

Przeczytaj także: Sprzątasz? Te 4 miejsca są często pomijane. Też tak robisz?

Reklama

Innowacyjne rozwiązania stosowane w urządzeniach marki Haier sprawiają, że codzienne korzystanie ze sprzętu jest po prostu łatwiejsze. Wysoka jakość produktów idzie w parze z użytecznymi technologiami, na czym zyskują użytkownicy. Jednym z urządzeń, które możemy zaliczyć do tego grona, jest lodówka Haier 3D HTW7720DNGB.

Nie martw się o pojemność. W lodówce Haier 3D HTW7720DNGB zmieścisz wszystko

Lodówka to jedno z najważniejszych urządzeń AGD w każdym domu. To przecież tam przechowujemy jedzenie dla całej rodziny. Dlatego też musi cechować się odpowiednią pojemnością. W lodówce Haier 3D HTW7720DNGB miejsca nie zabraknie! Model ten ma pojemność 483 litrów, a to oznacza, że jest przystosowany do magazynowania żywności dla naprawdę dużej rodziny.

Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie
Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie

Pojemność to jednak nie wszystko. Produkty marki Haier słyną z rozwiązań ułatwiających nam funkcjonowanie w codziennym życiu. Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB została wyposażona w innowacyjną 3-drzwiową konstrukcję, która jest niezwykle praktyczna. Dwie szuflady Easy Access gwarantują wygodny dostęp do zamrażalnika. Wpływa to nie tylko na wygodę, ale także na oszczędność. Łatwość wyciągania i wkładania produktów do szuflad zamrażarki przekłada się na 30 proc. mniejsze zużycie energii w porównaniu z lodówkami z klasyczną 2-drzwiową konstrukcją. Koniec też z siłowaniem się ze standardowymi szufladami zamrażarki, prowadnice zastosowane w szufladach Easy Access zapewniają płynną i bezproblemową pracę.

Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie
Szuflady Easy Access nie tylko zapewniają wygodę podczas wkładania i wyciągania produktów, ale także wpływają na energooszczędność urządzenia.

Technologie i rozwiązania, które dbają o nasze zdrowie

Haier 3D HTW7720DNGB została wyposażona w technologie i rozwiązania, dla których priorytetem jest jakość naszego życia. W tym modelu zastosowano technologię Total No Frost, która nie tylko zapobiega powstawaniu szronu we wnętrzu lodówki, ale także eliminuje zjawisko przedostawania się zapachów z przechowywanej żywności. Producent wykorzystał także specjalną powłokę, która chroni żywność i zapobiega utracie energii – podczas procesu automatycznego odszraniania ciepłe powietrze nie przedostaje się do zamrażarki.

W lodówce znajdziemy także specjalne szuflady do przechowywania różnych produktów, dzięki czemu pozostają one świeże przez dłuższy czas. Mowa tutaj o szufladach Humidity Zone i My Zone Plus. Pierwsza z nich służy do przechowywania warzyw i owoców, które potrzebują specjalnych warunków, aby nie utracić wartości odżywczych. Zastosowana tu technologia HCS (Humidity Control System), membrana z włókien roślinnych utrzymująca wilgotność do 90 proc. przy automatycznej kontroli oraz odpowiednia cyrkulacja zimnego powietrza, sprawiają, że owoce i warzywa można przechowywać dwa razy dłużej niż w normalnej szufladzie!

Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie
Lodówka posiada dwie specjalne szuflady – Humidy Zone i My Zone Plus.

Z kolei szuflada My Zone Plus działa według naszych potrzeb. Technologie Fresher Techs® pozwalają na dostosowanie temperatury (od -3°C do +5°C), dzięki czemu możemy przechowywać w niej owoce, warzywa, mięsa, sery, owoce morza czy inne delikatne produkty przeznaczone do szybkiego schłodzenia.

Warto także wspomnieć o oświetleniu DayLight, gwarantującym lepszą widoczność. Cała tylna ściana wewnątrz lodówki została pokryta diodami LED, dającymi miękkie i przyjazne dla oka światło, które rozświetla się progresywnie nie męcząc naszego wzroku.

Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie
Tylna ściana w całości została pokryta diodami LED.

Stylowa w środku i na zewnątrz

Wszystkie elementy wnętrza lodówki Haier 3D HTW7720DNGB są stworzone z najwyższą dbałością o szczegóły. Na jej wyposażeniu znajdziemy półki wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego zapewniającego komfort użytkowania i czyszczenia, a także półki do wygodnego przechowywania butelek, które dzięki temu są chronione przed przypadkowym stłuczeniem.

Dzięki szklanym drzwiom lodówka Haier 3D HTW7720DNGB prezentuje elegancki i stylowy design. Urządzenie nie tylko wyróżnia się na tle innych sprzętów AGD, lecz także staje się ozdobą kuchni i sprawia, że utrzymanie czystości nie wymaga specjalnych środków.

Filozofia marki Haier opiera się na innowacyjnych i praktycznych rozwiązaniach, świetnej stylistyce sprzętu, który wpasowuje się do każdej aranżacji kuchni oraz nowoczesnych technologiach zapewniających wygodę użytkowania. Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB łączy w sobie wszystkie te cechy.

Materiał przygotowany we współpracy z marką Haier.

Lodówka Haier 3D HTW7720DNGB odmieni twoje życie
Szklana powłoka nie tylko prezentuje się stylowo, ale także jest łatwa w czyszczeniu.
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama