92
Views

W dzisiejszych czasach chyba każdy produkt ma swój gamingowy odpowiednik. Fotele dla graczy to coś pospolitego, ale łóżko dla graczy to praktycznie nowość na rynku. Firma Bauhutte zaprezentowała łóżko gamingowe BGB-100FA, które na pewno zainteresuje spore grono miłośników gier komputerowych.

Łóżko gamignowe to ciekawy produkt

Praktycznie każdy gracz ma przy swoim stanowisko krzesło gamingowe. Co, jeśli napiszemy wam, że na rynku pojawiła się alternatywa, na której można również spać? Bauhutte BGB-100FA to łóżko gamingowe przygotowane z myślą o miłośnikach gier komputerowych. Łóżko kompatybilne jest z innymi rozwiązaniami gamignowymi firmy, co pozwala uzyskać ciekawy zestaw.

Przeczytaj także: Steam Deck pozwala na bezproblemową instalację Windows 11

Bauhutte BGB-100FA to łóżko, które z pewnością zwróci uwagę graczy. Nie jest to jednak na nowo wymyślony produkt, jakim jest łóżko, a bardziej zmodyfikowane łóżko szpitalne, do którego można dołączyć poszczególne elementy z gamingowej serii mebli japońskiego producenta. Takie rozwiązanie pozwoli stworzyć idealny gamingowy setup.

łóżko gamingowe Bauhutte BGB-100FA_3
Łóżko gamingowe będzie hitem? Wygląda bardzo komfortowo!

Bauhutte BGB-100FA można połączyć z innymi produktami firmy

Łóżko gamingowe Bauhutte BGB-100FA to bardzo ciekawe rozwiązanie dla graczy. Produkt ma wymiary 199 x 94 x 13,8/28,5 cm. Wysokość łóżka można regulować, a waga zestawu wynosi ok. 38 kg. Do dyspozycji użytkownika dołączony jest także pilot umożliwiający sterowanie oparciem – do 60 stopni oraz oparciem nóg, do 35 stopni.

Łóżko gamingowe będzie hitem? Wygląda bardzo komfortowo!
Łóżko gamingowe będzie hitem? Wygląda bardzo komfortowo!

Rama łóżka Bauhutte BGB-100FA została wyceniona na 59 800 juanów, co w przeliczeniu na złotówki daje nam ok. 2000 PLN. Jeśli jednak zdecydujemy się na zestaw z materacem, to cena wzrośnie do 87 375 juanów (ok. 3000 PLN). Niestety, na tę chwilę producent nie ma planów wyjść ze sprzedażą swojego nowego produktu dla graczy poza Japonię. Jeśli nie macie tam rodziny bądź znajomych, to łóżko gamingowe pozostaje na razie w strefie marzeń.

Źródło: Bauhutte

Kategoria artykułu
Ciekawostki · Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.