Connect
To Top

Mad Dog GM700 – mysz dla graczy w dobrej cenie

Wielu gamerów nie wyobraża sobie codziennej rozgrywki bez odpowiedniego sprzętu. Mad Dog GM700 to mysz dla graczy, która sprawia wrażenie solidnej, a przy okazji jej cena nie odstrasza przyszłych nabywców. Sprawdźmy, co oferuje nam ten model.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Mad Dog GM700

Mysz dla graczy Mad Dog GM700 jest to model, który może się podobać. Jej wygląd nawiązuje do gryzoni wielu znanych producentów sprzętu gamingowego. Warto zauważyć, że GM700 cechuje ergonomiczna konstrukcja. Czy w związku z tym jest uniwersalna? Wydaje mi się, że nie, ponieważ jej wyprofilowanie jest ustawione typowo pod osoby praworęczne. Model ten posiada perforowane boki. Dzięki temu możemy cieszyć się pewnym chwytem. Myszkę wyposażono w teflonowe ślizgacze, które pozwalają na dobry… ślizg po biurku. Bohater tej krótkiej recenzji posiada przełączniki marki Omron. Według producenta mają one zapewnić pracę przez około 10 milionów kliknięć. Mad Dog GM700 wyposażona jest w ledowy pasek. Wielu graczy będzie cieszyć się z możliwości personalizacji kolorów. Możemy za pomocą oprogramowania wybierać dziesięć zaprogramowanych trybów. W przypadku kolorów jest znacznie więcej możliwości, ponieważ jest to podświetlenie RGB, a więc oferujące 16,8 miliona kolorów. Oprogramowanie myszki pozwala nie tylko na zmianę opcji wizualnych. Za jego pomocą zmienimy DPI, częstotliwość raportowania, a także skonfigurujemy przyciski. Warto również dodać, że przewód łączący myszkę i nasz komputer posiada pozłacaną końcówkę, filtr ferrytowy oraz oplot na całej długości kabla. 

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Gry

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media