Marcin Oleksy w topowej trójce nagrody Puskasa!
141
Views

Marcin Oleksy to zawodnik Amp Futbol, który na co dzień występuje w barwach Warty Poznań. Został nominowany do nagrody Puskasa na najpiękniejszą bramkę 2022 roku. W finale zmierzy się on z trafieniami Richarlisona oraz Payeta.

Marcin Oleksy z szansą na wygranie prestiżowej nagrody

Polski zawodnik Amp Futbol kontra gwiazdy światowego futbolu? Tak, Marcin Oleksy znalazł się w trójce finalistów, którzy będą się bić o tytuł zdobywcy najpiękniejszej bramki poprzedniego roku. Zawodnik Warty Poznań głosem kibiców znalazł się w finale plebiscytu, a to oznacza, że wkrótce pojawi się na uroczystej gali wręczenia nagrody w Paryżu!

Przeczytaj także: Zróbcie coś z tymi galami freak fight. Walka Murańskiego z Najmanem

Marcin Oleksy w topowej trójce nagrody Puskasa!
Marcin Oleksy w topowej trójce nagrody Puskasa!

Gol reprezentanta Polski w amp futbolu to istny majstersztyk, który zasłużenie znalazł się w gronie trzech finalistów nagrody Puskasa. Zawodnik Warty Poznań strzelił gol przewrotką w spotkaniu ze Stalą Rzeszów. Uderzenie obiegło internet, co sprawiło, że Marcin Oleksy został nominowany do plebiscytu. Teraz ma szansę go wygrać. Zresztą, zobaczcie sami.

https://twitter.com/Megohelie1/status/1622613465167982594?s=20&t=VP3wGagpKlj_6r0hTXdDbQ

Polak powalczy z Richarlisonem i Payetem

Marcin Oleksy o zwycięstwo w plebiscycie będzie walczył z dwoma zawodnikami światowego formatu. W finalnej trójce znalazł się Richarlison, Brazylijczyk grający na co dzień w Tottenahmie Hotspur oraz Francuz reprezentujący Olympique Marsylia, Dimitri Payet.

Marcin Oleksy w topowej trójce nagrody Puskasa!
Oleksy o trium powalczy z Richarlisonem i Payetem.

Francuski pomocnik został nominowany do nagrody za gola przeciwko PAOK Thessaloniki. Zobaczycie go poniżej:

Natomiast Richarlisonowi miejsce w finałowej trójce zapewniła bramka przeciwko Serbii na Mistrzostwach Świata w Katarze.

Źródło: FIFA

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.