Mateusz Murański nie żyje. Mężczyzna miał 29 lat.
93
Views

Pojawiły się szokujące informacje. Mateusz Murański nie żyje. Gwiazda serialu “Lombard. Życie pod zastaw” oraz jeden z najpopularniejszych polskich freak fighterów miał 29 lat.

Mateusz Murański nie żyje. Miał 29 lat.

Tragiczne informacje docierają do nas z prokuratury okręgowej w Gdańsku. Rzecznik prasowy tamtejszej placówki, Grażyna Wawryniuk, potwierdziła, że Mateusz Murański nie żyje. Taką informację przekazała “Super Expressowi”.

Przeczytaj także: Studniówka z horroru. W Lesznie nie było zabawy a strach!

Według rzecznika prasowego prokuratury okręgowej w Gdański, o zgonie młodego mężczyzny poinformował jeden z członków rodziny, który nie mógł dodzwonić się do ofiary. Na miejsce udali się funkcjonariusze policji i potwierdzili, że Mateusz Murański nie żyje. Potwierdzono, że była to śmierć bez udziału osób trzecich.

Mateusz Murański nie żyje. Mężczyzna miał 29 lat.
Mateusz Murański nie żyje. Mężczyzna miał 29 lat. Fot. Author Unknown/Twitter

Zawodnik MMA i aspirujący aktor

29-latek zyskał popularność dzięki występom w serialu “Lombard. Życie pod zastaw” oraz głośnym konflikcie z byłym przyjacielem, Arkadiuszem Tańculą. Obaj mężczyźni zmierzyli się na gali Fame MMA w maju 2021 roku. Mimo że przegrał ten pojedynek, to zapraszano go na kolejne gale, w których zaliczył trzy zwycięstwa z rzędu.

Po tym nastąpiła porażka z Donem Kasjo podczas Prime Show MMA 1, jednak Murański zdołał wygrać kolejny pojedynek, gdzie pokonał Alana Kwiecińskiego. Następnie doszło do rewanżu z Tańculą, który przegrał przed czasem. Później również zaliczył dwie porażki

29-latek próbował swoich sił także w aktorskie. Poza rolą w serialu “Lomard. Życie pod zastaw” wystąpił również w produkcji Jerzego Skolimowskiego “IO”, która była nominowana do Oscara.

Mateusz Murański nie żyje. Mężczyzna miał 29 lat.
Mężczyzna miał 29 lat. Fot. Author Unknown/Twitter

Źródło: Super Express/Zdjęcia: Twitter

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.