143
Views

Odświeżona trylogia Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition nie przyjęła się zbyt dobrze. Śmiało można powiedzieć, że był to pomysł na wyciągnięcie pieniędzy od ludzi, którzy chcieli powrócić do wspomnień sprzed kilku lat. Okazuje się, że kolejną serią, która może dostać remaster, jest Max Payne!

Max Payne dostanie remaster?

Za “odmłodzenie”Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition wbrew pozorom nie odpowiada Rockstar Games, a studio Grove Street Games, które należy do wydawcy. Praca studia gier nie przyjęła się zbyt dobrze wśród użytkowników. Projekt oskarżono o zwykłe naciąganie na pieniądze i żerowanie na nostalgii graczy, którzy chcieli zagrać w gry swojej młodości w nowoczesnym wydaniu.

Przeczytaj także: Kolejne GTA dostanie remaster? Rockstar szykuje kolejną premierę?

Teraz w sieci pojawiły się nowe informacje, które sugerują, że na celowniku studia Grove Street Games jest inna kultowa seria gier z lat 2000. Mowa tutaj o serii Max Payne. Pierwsza część gry pojawiła się na rynku w 2001 roku. Fabuła opowiada o nowojorskim policjancie, który szuka mordercy swojej żony i dziecka. Przez intrygę zostaje wrobiony w zabójstwo przyjaciela z wydziału narkotykowego.

Fani nie są zadowoleni

Pogłoski o tym, że seria Max Payne może pójść krokiemGrand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition i zostać odświeżona, nie spotkały się ze zbyt ciepłym przyjęciem wśród fanów. Zwłaszcza że za projekt miałoby odpowiadać to samo studio, które nie popisało się w odświeżaniu kultowych gier GTA.

Oliwy do ognia dolewa fakt, że wszystkie gry z serii Max Payne usunięto z wielu regionów Steam. Taki sam los spotkał GTA 3, Vice City i San Andreas przed ogłoszeniem decyzji o odświeżeniu tych gier. Fani od wielu lat czekają na kolejną, czwartą odsłonę przygód Maxa Payne. Może okazać się, że wcześniej dostaną jednak odświeżone wersje starych tytułów. Czy studio wyciągnie wnioski i stworzy coś lepszego niżGrand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition?

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.