Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!

Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!; PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Czy naprawdę jest tyle wart?; Mbappe w Al-Hilal ma zarobić 700 mln euro za rok gry!; Marca: Wymiana Mbappe nabiera rozpędu! "Jest blisko"; Mbappe zarobił właśnie 40 mln euro od PSG. Tak trzeba żyć! Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!; PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Czy naprawdę jest tyle wart?; Mbappe w Al-Hilal ma zarobić 700 mln euro za rok gry!; Marca: Wymiana Mbappe nabiera rozpędu! "Jest blisko"; Mbappe zarobił właśnie 40 mln euro od PSG. Tak trzeba żyć!
PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Czy naprawdę jest tyle wart? Fot. Author Unknown

Kylian Mbappe podjął decyzje w sprawie swojej najbliższej przyszłości w paryskim klubie. Francuz zdecydował, że nie podpisze nowej umowy z Paris-Saint Germain, co oznacza, że wkrótce może przenieść się do nowego klubu, a ten już na niego czeka. Jest to oczywiście Real Madryt!

Mbappe podjął decyzję – nie przedłuży kontraktu z PSG

W poniedziałek w sieci pojawiła się szokująca informacja dla kibiców Paris-Saint Germain. Kylian Mbappe podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości w paryskim klubie. Napastnik zdecydował się nie podpisywać nowej umowy z klubem z Parku Książąt.

Przeczytaj także: Manchester United został sprzedany! Katar przejmuje klub!

Reklama

Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!
Francuz nie przedłuży kontraktu z PSG. Real Madryt już szykuje ofertę!

Taka decyzja zawodnika zaszokowała cały świat, a największe oburzenie oczywiście wywołała ona wśród działaczy paryskiego klubu. Od razu pojawiły się informacje, że Mbappe wkrótce zostanie sprzedany. PSG nie chce puszczać go za darmo i rzekomo zrobi wszystko, aby ten nie trafił do Realu Madryt.

Real Madryt zrobi wszystko, by ściągnąć Francuza

I to właśnie Real Madryt jest głównym faworytem do ściągnięcia francuskiego napastnika. Fakt, że Kylian Mbappe podjął decyzję o nie przedłużeniu kontraktu ze swoim obecnym klubem, dolał oliwy do ognia. O potencjalnym transferze do Madrytu w kwestii 24-latka pisze się już od wielu sezonów i wiele wskazuje, że wkrótce fikcja może stać się rzeczywistością.

Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!
Fiorentino Perez zapowiedział, że zrobi wszystko, aby ściągnąć Mbappe do Realu jeszcze w tym okienku transferowym. Źródło: Twitter

Jak podają media, Fiorentino Perez zamierza iść „all-in”, jeśli chodzi o sprowadzenie francuskiego zawodnika do klubu ze stolicy Hiszpanii i chce to zrobić jeszcze w tym okienku transferowym. Takie informacje osobiście przekazał radiu „El Larguero”. Kontrakt Mbappe z PSG ważny jest do czerwca 2024 roku i wiemy już, że prędzej czy później zmieni on barwy klubowe.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama