Connect
To Top

Mercedes CLA Shooting Brake jest już dostępny w Polsce

Mercedes CLA Shooting Brake jest już dostępny w naszym kraju, co oznacza, że zainteresowani mogą udać się do salonów, aby zamówić sportowe kombi. Ceny modelu startują od 130 600 zł za wariant CLA 180 o mocy 100 kW (136 KM) i 200 Nm maksymalnego momentu obrotowego, z 6-biegową skrzynią manualną.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Od września 2019 roku rozpoczną się dostawy nowego Mercedesa CLA Shooting Brake

Mercedes CLA Shooting Brake posiada charakterystyczny „nosa rekina” z przodu, a także subtelnie muskularny tył.  Ten ostatni sprawia, że wersja Shooting Brake wyróżnia się dodatkową funkcjonalnością. Otwór bagażnika mierzy 871 mm szerokości, czyli znacznie więcej niż w poprzedniku (635 mm). Co więcej, pokrywa bagażnika może być otwierana bezdotykowo. Jej elektryczne sterowanie EASY-PACK i funkcja bezdotykowego otwierania HANDS-FREE ACCESS należą do pakietu KEYLESS-GO za 1767 zł.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake, X118, 2019, AMG-Line, Exterieur, digitalweiß
Mercedes-Benz CLA Shooting Brake, X118, 2019, AMG-Line, exterior, digital white

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media