Mercedes EQV czyli VAN na prąd
Mercedes EQV czyli VAN na prąd

Mercedes EQV czyli VAN na prąd

Maksymalne korzyści dzięki inteligentnemu projektowi. Oto Mercedes EQV

Elektryczny układ napędowy (eATS) Mercedes-Benz EQV znajduje się na przedniej osi pod dynamicznym przodem samochodu, a gniazdo ładowania znajduje się w zderzaku. Maksymalna moc wynosi 150 kW. Silnik elektryczny, przekładnia o stałym przełożeniu, układ chłodzenia i elektronika mocy stanowią zintegrowane, kompaktowe rozwiązanie. Zasilanie zapewnia akumulator litowo-jonowy umieszczony pod podłogą pojazdu.

Jego niskie, centralne położenie ma również pozytywny wpływ na właściwości jezdne EQV. Prędkość maksymalna do 160 km / h zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do celu poza miastem.

Standardowo Mercedes-Benz EQV jest wyposażony w chłodzoną wodą ładowarkę pokładową (OBC) o mocy 11 kW, dzięki czemu samochód można ładować prądem zmiennym w domu lub na publicznych stacjach ładowania.

Akumulator o pojemności użytkowej 90 kWh zapewnia maksymalny zasięg 405 kilometrów (dane wstępne). Zainstalowanie go pod podłogą powoduje, że ​​ nie ma on wpływu na wnętrze pojazdu i cała przestrzeń jest dostępna. Oznacza to, że w pełni elektryczny MPV Mercedes-Benz spełnia również najwyższe standardy pod względem funkcjonalności i różnorodności zastosowań. Na przykład jako samochód prywatny zapewnia rodzinom wiele konfiguracji miejsc siedzących i jednocześnie zerową emisję lokalną. Sześć pojedynczych foteli zamienia natomiast Mercedes-Benz EQV w reprezentacyjny pojazd typu shuttle, który spełnia wszystkie wymagania dotyczące wysokiej jakości transportu osób dzięki komfortowej i wyjątkowo cichej jeździe. Elastyczna instalacja siedzeń pojedynczych lub kanapowych pozwala również na przekształcenie EQV w pojazd siedmio- lub nawet ośmioosobowy.

Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 Następny

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Phishing. Nie daj się złowić hakerom.