Messenger nie działa. Kolejna awaria komunikatora Facebooka!

Messenger, jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych po raz kolejny boryka się z awarią. Tysiące użytkowników komunikatora Facebooka nie mogą rozmawiać ze swoimi znajomymi. Dlaczego Messenger nie działa?

Messenger nie działa. O co chodzi?

Jeśli korzystacie z Messengera to możecie doświadczać problemy z komunikacją ze swoimi znajomymi. W serwisie Downdetector pojawiają się wpisy sygnalizujące awarię komunikatora Facebooka. Według danych przedstawionych przez serwis zajmujący się wykrywaniem problemów w sieci, błąd występuje głównie w Polsce. To właśnie z naszego kraju wpłynęło najwięcej zgłoszeń. Prawie 90% osób, które zgłosiły awarię sygnalizują, że problem pojawia się przede wszystkim przy odbieraniu i wysyłaniu wiadomości.

Zgłoszenia napływają sugestywnie z wielu miast w Polsce. Nie jest jednak wykluczone, że problem z Messengerem odczuwalny jest globalnie. Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze poczekać, bo problem jest „świeży”. Obecnie w serwisie Downdetector znajduje się ponad 7000 zgłoszeń.

Messenger nie działa. Kolejna awaria komunikatora Facebooka!
Zgłoszenia problemów z Messengerem nadal wpływają!

A co z innymi portalami Facebooka?

Jak się okazuje Messenger to jedyny portal należący do Facebooka, który ma problemy z prawidłowym działaniem. Sam Facebook działa tak jak powinien, to samo tyczy się Instagrama i WhatsAppa. Nie określono jednak co wywołuje problem z komunikatorem. Użytkownicy mogą liczyć tylko na to, że programiści szybko poradzą sobie z awarią komunikatora i wszystko wróci do normy.

Warto jednak przypomnieć, że to nie pierwsza taka awaria, która dotknęła komunikator Messenger. Z poważniejszym problemem Facebook musiał zmierzyć się nie tak dawno, bo w grudniu. Dokładnie 10 grudnia nie tylko Messenger, ale również i sam Facebook przestały prawidłowo działać. W tamtym czasie błąd z dwoma witrynami zgłosiło grubo ponad 12 tysięcy użytkowników na całym świecie. Problemy doświadczane były głównie w Europie, jednak zgłoszenia napływały również ze Stanów Zjednoczonych oraz Dalekiego Wschodu.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Finaliści Car Of The Year 2023 ujawnieni, a głosowanie w styczniu

Głosowanie na tytuł Car Of The Year 2023 zbliża...

Polska vs Argentyna. Gdzie oglądać najważniejszy mecz ostatnich lat?

Już dziś reprezentacja Polski rozegra prawdopodobnie najważniejszy mecz w...

Chiny spamują Twittera materiałami +18. Wszystko by ukryć protesty!

Restrykcje związane z pandemią koronawirusa w Chinach zapoczątkowały protesty....

Jakie gry warto kupić podczas Steam Autumn Sale 2022?

Kolejna duża wyprzedaż steam, a tym razem Steam Autumn...

Rysik dla iPhone trafi do sprzedaży? Apple ma projekt

Kilka lat temu rysiki byłby nieodłączną częścią palmtopów czy...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!