Motorola w swojej ofercie posiada smartfony, które oferują bardzo dobry stosunek ceny do jakości i wydajności. Na horyzoncie pojawił się jednak poważny gracz, który może zagrozić największym flagowcom na rynku. Mowa tutaj o modelu Motorola Edge 30 Pro!

Motorola Edge 30 Pro postrachem dla innych flagowców

Rynek konsumencki, jeśli chodzi o flagowe urządzenia, jest bardzo wymagający i zdaje się, że Motorola ma propozycję, która zadowoli tych, którzy od swojego smartfona potrzebują wysokiej wydajności i mocnych podzespołów. Edge 30 Pro ma mieć to wszystko i na pewno może namieszać na rynku flagowców.

Przeczytaj także: Moto G71 5G – nowy smartfon Motorola ze średniej półki już w sprzedaży

Według przecieków Edge 30 Pro na globalny rynek ma wypłynąć jeszcze w lutym, jednak na początku zadebiutuje na rynku indyjskim. Smartfon tak naprawdę jest europejską wersją chińskiej Moto Edge X30. To tylko potwierdza, że urządzenie będzie pracować na najnowszym procesorze na rynku – Snapdragon 8 Gen 1! Smartfon zostanie wyposażony w matryce OLED z odświeżaniem 144 Hz!

Smartfon zostanie wyposażony w obiektyw z optyczną stabilizacją

Co jeszcze znajdziemy w nadchodzącym flagowcu? Motorola Edge 30 Pro będzie urządzeniem, które poradzi sobie w każdych warunkach i każdy będzie z niego zadowolony. Bez problemu uciągnie wymagające gry i poradzi sobie ze wszelkimi innymi zadaniami. Na pokładzie znajdziemy baterię o pojemności 5000 mAh i szybkim ładowaniem 68 W!

Pod względem możliwości fotograficznych jest bardzo dobrze. Co prawda zabraknie tutaj teleobiektywu, ale poniekąd wynagrodzi to obecność stabilizowanego optycznie obiektywu 50 Mpix (Omni Vision OV50A). Do tego znajdziemy tutaj także kamerę szerokokątną 50 Mpix. Telefon jest w stanie nagrywać wideo w jakości 8K.

Źródło: 91mobiles