Motorola prezentuje model Moto G Stylus 2022 z rysikiem

Motorola właśnie zaprezentowała swój nowy smartfon, do którego obsługi przeznaczony jest rysik. Mowa tutaj o modelu Motorola Moto G Stylus 2022, czyli przedstawicielu średniej półki. Model może spodobać się osobom pracującym w biznesie.

Motorola Moto G Stylus 2022 to średniak z rysikiem

Smartfony z rysikiem od zawsze kojarzyły się z biznesowymi, a co za tym idzie, drogimi smartfonami. Motorola postanowiła przenieść tę cechę o półkę niżej i zaprezentowała model Motorola Moto G Stylus 2022. Smartfon ten jest urządzeniem ze średniej półki i został wyposażony w rysik.

Przeczytaj także: Motorola Edge 30 Pro to smartfon, który może zdominować rynek!

Reklama

Mobile World Congress zbliża się do nas wielkimi krokami, co oznacza, że wkrótce zaleje nas fala informacji na temat nowych smartfonów od wielu producentów. Moto G Stylus 2022 zaprezentowano nieco wcześniej, co jest zmyślonym ruchem marketingowym.

Motorola Moto G Stylus 2022
Motorola prezentuje model Moto G Stylus 2022 z rysikiem

Model to dobra alternatywa dla biznesowego flagowca

Nowa odsłona smartfona pod względem wizualnym nie różni się względem swojego poprzednika wieloma szczegółami. Moto G Stylus 2022 różni się od modelu 2021 wagą i innym umiejscowieniem aparatu do selfie i zmienionym modułem aparatów tylnych. Poza tym smartfony są bliźniaczo podobne.

Producent wykorzystał tutaj 6,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli. Częstotliwość odświeżania obrazu w modelu Moto G Stylus 2022 wynosi 90 Hz, co jest upgradem względem poprzednika. Na pokładzie znajdziemy Androida 11, 6GB pamięci RAM i 128 GB na dane. Istnieje możliwość rozszerzenia pamięci o 512 GB za pomocą karty microSD.

Smartfon pracuje na procesorze MediaTek G88, co dla wielu może okazać się ryską na szkle. Poprzednia generacja pracowała na nieco wydajniejszym procesorze Snapdragon 678. Bateria zainstalowana w Moto G Stylus 2022 ma pojemność 5000 mAh. Z tyłu znajdziemy główny aparat o rozdzielczości 50 MPix, który wspierany jest przez 8-megapikselowy sensor ultraszerokokątny i 2 MPix czujnik głębi. Z przodu znajdziemy 16 Mpix aparat do selfie.

Smartfona Motorola Moto G Stylus 2022 wyceniono na 299 USD. Premiera smartfona odbędzie się 17 lutego.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama