grafika komputerowa

Najciekawsze kierunki związane z grafiką komputerową. Jeżeli chcesz zostać grafikiem to ten artykuł jest dla Ciebie

  1. Informatyka

Osoby, które planują pracować na stanowisku grafika komputerowego, często wybierają informatykę. Dzięki ukończeniu tych studiów zdobywają umiejętności, które później przydają się w pracy grafika. Obsługa skomplikowanych programów, , naprawa aplikacji i sprzętu komputerowego,  lub zoptymalizowanie niektórych procesów nie stanowią trudności. Aby jednak swoją przyszłość związać ze światem grafiki, konieczny jest wybór studiów informatycznych z odpowiednią specjalnością – np. multimedia i grafika komputerowa.

 

  1. Design w biznesie

Mniej oczywistym wyborem jest kierunek design w biznesie. Okazuje się, że to niezwykle przyszłościowy kierunek; w trakcie zajęć student zdobędzie wiedzę nie tylko z zakresu grafiki i projektowania, ale także pozna podstawy świata biznesu. Dzięki temu łatwiej odnajdzie się w firmie zatrudniającej wiele osób,  oraz dowie się, jak otworzyć własną działalność.

 

  1. Studia podyplomowe

Grafika komputerowa wcale nie musi być pierwszym wyborem – na pracę w tej branży często decydują się osoby, które wcześniej wykonywały zupełnie inny zawód. Dobrym pomysłem w takim wypadku jest podjęcie studiów podyplomowych związanych z grafiką lub projektowaniem. Niektóre uczelnie mają w ofercie nawet studia z zakresu projektowania połączonego z drukiem 3D.

Wszystkie wymienione wyżej kierunki znajdują się w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej. Osoby, które są zainteresowane podjęciem studiów związanych z projektowaniem i grafiką mogą uzyskać więcej informacji na stronie www.wsb.pl.

 

Artykuł sponsorowany.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Początek sezonu biegowego. Na co zwrócić uwagę?