UFO pod okiem NASA. Agencja powoła specjalny zespół badawczy

Niezidentyfikowane obiekty latające, czyli popularne UFO, od zawsze wzbudzają sporo emocji, zwłaszcza wśród miłośników teorii spiskowych. NASA przyjrzy się wszystkim sprawom związanymi z tymi obiektami i powoła specjalny zespół, który będzie badał przypadki, w których UFO pojawiało się w przestrzeni powietrznej naszej planety.

Czy UFO jest prawdziwe, czy nie?

UFO to jedna z największych ciekawostek naszego świata. Miłośnicy teorii spiskowych wierzą, że obce cywilizacje odwiedzają naszą planetę. Zazwyczaj robią to niezauważenie, jednak od czasu do czasu ich statki kosmiczne zostają uchwycone na kamerze. Wiele z tych nagrań może być prawdziwe, jednak większość ma racjonalne wytłumaczenie lub jest fałszywe.

Przeczytaj także: NASA wyśle na Księżyc kobiece manekiny. Co ma na celu ten ruch i dlaczego jest tak ważny?

NASA postanowiła przyjrzeć się tym sprawom, które wydają się prawdziwe i badać każdy nowy trop, który może prowadzić do odkrycia dowodu na istnienie obcej cywilizacji. Amerykańska Agencja Kosmiczna powoła specjalną grupę naukowców, która będzie badała zjawiska pojawiania się niezidentyfikowanych obiektów latających w przestrzeni powietrznej.

NASA zajmie się badaniem niezidentyfikowanych obiektów latających

NASA wydała oficjalne ogłoszenie, z którego wynika, że amerykańska agencja kosmiczna powołuje specjalny zespół badaczy, który zajmie się prowadzeniem spraw dotyczących obecności UFO w przestrzeni powietrznej. Naukowcy mają prowadzić obserwację niezidentyfikowanych obiektów latających.

ufo nasa
UFO pod okiem NASA. Agencja powoła specjalny zespół badawczy

Nowy zespół badawczy, który będzie badał UFO, będzie badał niezidentyfikowane obiekty latające. Wydaje się, że dogłębna analiza nie będzie leżała w ich interesie, a to ze względu na ograniczony budżet, który będzie wynosił jedynie 100 tys. dolarów amerykańskich. Początkowa faza badań, która wystartuje jesienią tego roku, będzie polegała na skatalogowaniu uzyskanych danych i opracowanie metodologii przyszłych analiz.

Źródło: NASA

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Recenzja Huawei nova 10 Pro – design to jego drugie imię

Smartfon z wyświetlaczem OLED 120 Hz, ładowarką 100W, 8GB...

Nagość na Instagramie? Koniec z tym! Serwis wprowadza nowe rozwiązanie

Nagość na Instagramie to chleb powszedni, dlatego też Meta...

Polski konkurent dla Battlefielda – World War 3 za darmo

Studio The Farm 51 poinformowało, że polski FPS -...

USB typu C w iPhone już w przyszłym roku!

Czas złącza Lightning powoli dobiega końca. Jak podają najnowsze...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj